reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

fajne brzucholki dziewczyny, ;D
co do rozstępów to mam jakąś obsesje bo 3 razy dziennie się oglądam ihihih
no i narazie nie mam żadnych rozstępów, chociaż moje pośladki zaczynają wyglądać podjerzliwie ;D ;D ;D
 
reklama
hej Wam dziewczyny..mam do Was pytanie czy ktoras z was decyduje ale przynajmnie ma na mysli ten zaszczyk zewnatrzoponowy???ja wczoraj bylam w szpitalu popytac jak to wyglada itd i podpisywalam jakas tam umowe ze jak cos to sie na to zgadzam....jezeli nie bede miala sily wytrzymac bol.....(to jest 1 szpital w okregu Katowickim ktory ma to znieczulenie kosztuje 300zl)
musze tylko zrobic jakies tam badnie krzepnieci krwi...czy cos takiego....
Pytalam tego anestozjologa czy bede musiala z tego skorzystac to stwierdzil ze "jestem mloda i nie dam rady przy skurczach partych" tak sobie pomyslal ze jest to 1 szpital gdzie to robia...a co w innych dawaja rade......??
moje kochanie twierdzi ze jest mi to nie potrzebne i mam rodzic w szpitalu kolo siebie itd.....i jakos jest na to nastawiony tak krytycznie....
a jak wy dziewczyny uwazacie???
buziaczki dla was;)

a co do mojego brzusia to od jutra 34 tydz hi:) i mam dalej 84 cm pod pepkiem...ale i tak nie da sie go teraz nawet ukryc widac ze jest...tylko kazdy robi oczyka ze jeszcze poltory miesiaca i gdzie to ja trzymam tego dziudziusia...kazdy mysli ze to 6 miesiac hihi a ja to sie tylko musze tlumaczyc:):p chyba zaczne mowic ze to 6 miesiac:):p:p:p:p:p a zgrublam 7 kg i waze 48 hihi:) w poniedzialek ide na USG o 18..jak sie dowiem czy to chlopczyk czy dziewczynka to sie wam pochwale:):p:p:p oby bylo wszystko ok:)
 
34 tc zaczal sie ;D
_478310_n.jpg

_478309_n.jpg

w pasie 105 cm ;D ;D ;D
 
Piekne zdjecia,piekne brzuszki.Dawno tu nie zagladalam a tu tyle slicznych zdjec przybylo :).Ja tez obwod pasa sprawdzam-ale nie ze zwyklej ciekawosci...Przed porodem moga (choc ja tak z Dorianem nie mialam)zaczac "niezauwazalnie"odchodzic wody,no i w tedy obwod brzuszka sie zmniejsza.Brzuszek jakies 2 tygodnie przed porodem przewaznie sie obniza-wiec w ostatniej ciazy moglam sie spodziewac ze wyrobie sie w terminie ;) ;D.
 
reklama
Do góry