reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

Do nas to wogóle dużo z innych forum zagląda i ściągają tematy. A tak wogóle to my chyba najbardziej zżyte i stuknięte jesteśmy ;D ;).
 
reklama
NiaNia pisze:
Wiecie co, mysle sobie za fajnie sobie wymysliłysmy ze mamy pod nickiem nasze zdjecia ;D Teraz widze, że inne laski poszły naszym śladem...Tak mi sie wydaje, bo wvesniej tego nigdzie nie widziałam :p

Nianiu na każym forum wkleja sie foty nad swoim nickiem ;)
ale zgadzam się, że jesteście wyjątkowe i wrześnówki of koz ;D
 
Melanie, myślę, że Niani chodziło o to, że niektóre dziewczyny pod swoim nickiem wklejają zdjęcia swoich dzieci, albo w ogóle coś tam innego. Ja na samym początku miałam np. zdjęcie gazelki :) A w ogóle, o ile dobrze pamiętam, to właśnie Niania nas nakręciła na te wszystkie odsłony - wklejanie zdjęć pod nickiem i w ogóle ujawnianie się. Czasem to sobie myślę, że jak ktoś znajomy mnie tu przyluka, to normalnie spalę się ze wstydu :p No jeszcze zależy jaki znajomy - wolałabym żeby Ci z pracy tu nie włazili 8)
 
Jeeeezuuu, macie rację. Moje zdjęcie i te zwierzenia. Rany, teraz zastanawiam się czy to nie był błąd. Cholera :(
 
gazelaczek pisze:
Melanie, myślę, że Niani chodziło o to, że niektóre dziewczyny pod swoim nickiem wklejają zdjęcia swoich dzieci, albo w ogóle coś tam innego. Ja na samym początku miałam np. zdjęcie gazelki :) A w ogóle, o ile dobrze pamiętam, to właśnie Niania nas nakręciła na te wszystkie odsłony - wklejanie zdjęć pod nickiem i w ogóle ujawnianie się. Czasem to sobie myślę, że jak ktoś znajomy mnie tu przyluka, to normalnie spalę się ze wstydu :p No jeszcze zależy jaki znajomy - wolałabym żeby Ci z pracy tu nie włazili 8)

acha
o ja głupia cipa, nie zakumałam o co loto :p ;D
Niania wybacz ja prostaczka z prowincji jestem :p i słabo kumam ;D

A ja sie tez kiedyś zdziwiłam, poszłam gdzieś na ślub i jedna taka do mnie mówi, że mnie w internecie widziała :o na forum bb hehehe, dobre co?
 
reklama
Karin, nie wiem czy tobie już pisał, ale jak wejdziesz w swoje konto to tam na dole jest link do twoich ostatnich (wszystkich) wiadomości. Tam łatwo możesz wybrać wiadomości do skasowania. Nie wiem tylko czy stamtąd można bezpośrednio kasować.
pozdrawiam
 
Do góry