reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
CandyC no przepiękna córunia-buziaki dla Was...
a Antylopka to koniecznie te bliżniaki chce miec- chcesz zobaczyc jak to jest jak maluszki od razu 2 cyce ciągnał :):) ja to Cie podziwiam kobietko... Dobrze ze mąż podziela Twój entuzjazm ...
MOj M. ostatnio powiedzial ze teraz planuje budowe a za pare latek strzelimy sobie 3 żeby sie odmłodzic...-prawie go zabiłam wzrokiem;) hihihi
 
no to kolejna porcja oliwkowych zdjęć:)

1i 2 pulpet podczas przeciągania się:)
3 chory pulpet:(
4 robione dzisiaj (idziemy na spacerek)
5...i po spacerku ( zrobione 2 dni temu)
 

Załączniki

  • S5027106.jpg
    S5027106.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 82
  • S5027108.jpg
    S5027108.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 68
  • S5027110.jpg
    S5027110.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 65
  • S5027125.jpg
    S5027125.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 66
  • S5027118.jpg
    S5027118.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
reklama
Olcia, co za rzęsy u młodej - no no no, zalotnie :)
Jak długi macie przewijak, że Oliwka mieści się z tymi wszystkimi kosmetykami? My mamy nakładany na łóżeczko i już nawet kremu do pupy nie kładę u góry, bo jak Pucek wierzgnie, to mi wszystko na ziemię leci...
 
Do góry