reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

Antylopka super fotka a mama w kitkach rulezzz:-D powiedz mi kochana czy zadowolona jesteś z tej maty bo nad nią miedzy innymi dumam:) to coś na górze co się włancza fajne jest? bo Adaś to na pewno zadowolony:-D
 
reklama
Bajki nie znam ;) Ale Franek dość często uskutecznia ziewanie na czas ;)
Antylopka - ale Wam fajnie. Też bym już chciała mieć dwójkę dzieci, w tym jedno takie większe :D Na szczęście czas leci ;)
 
ewa - YouTube - Zaginiony lew cz.1 gon mnie Kochana, goń! Wiesz, że ja jeszcze nie skończyłam rodzić, hehe
sarka - mata bardzo fajna, ma melodyjki, dźwięki grzechotek i dźwięki natury, dwie głośności
Listki na górze osłaniaja od światła prosto w oczy, wiele zabawek i możliwość ich wymiany, przewieszania, material super, bo nie ma śladu jak uleje - przetrzesz i ok.
My płaciliśmy za nią 54 euro, w Poznaniu w Pati&Maks kosztuje 329 zł, więc porażka!!
 
anylopka widze ze sie w trojeczke relaksujecie:-) mata wydaje mi sie super i wlasnie taka chciala Noelowi sprawic jednak chrzestny sie pospieszyl i kupil mu fisher price ocean cos tam...i powiem szczerze ze na poczatku nie byl zaiteresowany jednak teraz bardzo go zajmuje ta matka, a rybki i lapanie ich to jego jedno z ulubionych zajec(po za jedzeniem:p) c.jpg
pencil.png
 

Ewa Heh przesłodki jest kolo,normalnie schrupać tylko tego pysiolka otwartego :)

Franek wymiata:-D!!!!!!

ewelinka słodki papusiol:-)

Bodzinka Fifi też fajny papulasek, słodziak, ale zdjęcia muszą być większe! ;pp

A tu moja Mila

Sarka Twoja niunia to mogła by tworzyć parę bliźniaczą z moim Mikuniem :) Cudna jest

22 stopnie to i tak sporo. mu mamy miedzy 20 a 21 w pokojach. w lazience troche wiecej.
Franek - jak lew skwarek - znacie bajke?
sarka - jakie włoski!! super Milka wygląda w rózach i bielach!!
nasza fotka - ja w dwóch kitkach, Wikunia-mama i Adaśko zajęty matą

Antylopka Dzieciaczki cudne,mama też i mata również fajna :) Też kitkę sobie robię jak w domu jestem,żeby Mikulinda włosów nie memlał i nie wyrywał jak mam go na rękach :)

anylopka widze ze sie w trojeczke relaksujecie:-) mata wydaje mi sie super i wlasnie taka chciala Noelowi sprawic jednak chrzestny sie pospieszyl i kupil mu fisher price ocean cos tam...i powiem szczerze ze na poczatku nie byl zaiteresowany jednak teraz bardzo go zajmuje ta matka, a rybki i lapanie ich to jego jedno z ulubionych zajec(po za jedzeniem:p)Zobacz załącznik 323214
pencil.png

Ewelinka Ale cudo,udał się synek :*
 
A ile kochana maluszkow planujesz? podziwiam cie i rezte kobiet ktore maja po kilkoro dzieci przy jednym jest tyle roboty a co dopiero jak ma sie 2 albo wieksza gromadke:-)
zawsze chciałam trójkę, ale chciałam tez bliźniaki, więc może będzie 4:)

Mam zakaz od ginekologa na rok ;) Zresztą sama też bym sobie tej wątpliwej przyjemności zajścia od razu w drugą ciążę nie zafundowała ;) Ale kiedyś Cię dogonię - na sto procent ;)
licze na to że mnie dogonisz:)
 
reklama
Do góry