reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
dziękujemy kochane:)

ewa przewijak hmmm musiałabym zmierzyć, ale jak kupowaliśmy to były dwa rozmiary i my kupiliśmy ten większy (o jakieś 10-15 cm), a z tyłu jest ścianą i mogę wszystko spokojnie położyć i nic nie spadnie. Poza tym Oliwka jest raczej niewielka (nosi 56 i 62)

ewwe mówisz, że jest do oleńki podobna??? jak fajnie!
 
JAkie śliczne księżniczki!!!
CandyC - słodziutka ta twoja kruszynka:-) A uroda po mamusi...;-)
Olcia - no cóż mogę powiedzieć - twoja córcia jest prześliczna, no i te oczęta... Cyprian coraz bardziej zakochany;-) Aż się serce kraje na myśl, że taka słodziutka istotka choruje:-( Buziaczki dla niej:happy2:
 
Franek łowca bramek :D
(to drugie zdjęcie jest dla złagodzenia porażającego efektu zdjęcia pierwszego ;))

dsc3178m.jpg

dsc3188z.jpg
 
Ostatnia edycja:
ewa no to juz wiemy ze za kilkanascie lat wkoncu nasza reprezentacja zacznie grac :D 1 zdjecie mowi "poczekajcie ja wam pokarze jak sie gra" heheh
 
reklama
Do góry