reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
A poniżej trochę Boryska:D

DSC06517.jpgDSC06444.jpg
 
CandyC bardzo się cieszę że wróciłas na forum ze zdjęciami malutkiej - jest kochana i prześliczna!:D A mamusia ma być z czego dumna :D

Olcia jak ty zrobiłas takie boskie zdjęcia Oliwki jak się przeciąga?? po prostu REWELACJA! Zacałowałabym takie maleństwo :D

Ewwe a patrząc na Boryska to może raper będzie?? Na drugim zdjęciu nieźle rączkami wymiata :))
 
ewwe - twój łysolek jest przeuroczy:-) I już ma takie mądre spojrzenie:tak:...ehh, rosną te nasze dzieciaczki jak na drożdżach (mój to nawet dosłownie, bo mu od trzech dni drożdże podaję:-D)
 
Olcia cudna ta Twoja Księzniczka.
Ewa Twój Franel jest niesamowity z tymi minami hi hi hi. Mój to nawet jak ma super mine to poważnieje na widok aparatu, cwiczy bo modelem pewnie będzie he he he,
Candy ślicznosci maleńkie.
ewwe cud miód z Boryska.
I teraz ja prosze większe fotki bo pomimo odzyskania okularów nie dowidze:-p
 
reklama
ewwe Twój Borysek zawsze mnie rozbroi na maxa. Cmoknij go w nochala od cioci Oli:)

ewa Franol rządzi:) Normalnie jakby pozował. Super!
 
Do góry