reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Antylopka fajnie masz kitki;-)przeurocze dzieciaczki:tak:
Sarka słodka panieneczka z Milenki:-)
joamar śliczna królewna z Madzi:tak: ładnie kroczki stawia;-)
ewelinkap9 ładnego masz synka a wagę przy porodzie miał imponującą:tak:
ewa86 słodziak nie golum :-p
Renczysia z Mikołaja model pierwsza klasa :-)
Bodzia uroczy bobasek z Filipka:-)
 
Renczysia - fantastyczna fryzurka:-D Ja to ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak patrzę na twojego synka - i zawsze jakoś wyobrażam sobie jak mu myjesz te włoski - pewnie się nieźle pienią, bo u mojego łysolka to nie ma na to szans z tymi jego 3 włoskami ;-)
Joamar- śliczniutka ta twoja córunia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ewa no zaraz padnę - jaką Franuś ma minkę:-D Faktycznie jak mały gollum :-)

Sarka Milenka rośnie jak na drożdżach, ale dziewczynka przesłodka. A w tych sukieneczkach, rajtuzach różowych wygląda bosko :D

Antylopka piękną rodzinkę tworzycie :D Adaśko zajęty matą to weź mama nie przeszkadzaj bo się chłopak zdenerwuje ;)

Renczysia widzę, że Miki coraz bardziej zaciekawiony światem :) synka macie przecudownego :D A w tym pajacyku w czaszki wygląda super.
 
tutaj mam juz 2,5 miesiaca

Zdjęcie0088.jpgZdjęcie0087.jpg
 
Renczysia - fantastyczna fryzurka:-D Ja to ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak patrzę na twojego synka - i zawsze jakoś wyobrażam sobie jak mu myjesz te włoski - pewnie się nieźle pienią, bo u mojego łysolka to nie ma na to szans z tymi jego 3 włoskami ;-)
Joamar- śliczniutka ta twoja córunia:tak:

No niestety włoski się nie pienią,bo kąpiemy go w Oilatum :)
 
Renczsyia Miku wymiata w tym pajacu hi hi hi.
Ewa alez cudny ziewajacy Malutek.
Sarka zjadłabym Twoja Milke.
Dziewczynki cudne wszystkie bobsaki oooo.
Ja Wam wrzuce dzisiejszegio Fifka potem. Lezy w leżczaku i sie smieje i gada. Taki pogodny dziś super.
 
reklama
Witam mamy, co prawda nie za wiele mnie tutaj, bo nie umiem się wtopić w was od 3mies.

Dziękuje za każde dobre słowo :)

Pragnę się wam pochwalić swoją pociechą.

Oto mój skarbek
Zuzanna Małgorzata :)

DSC00037.jpg Zuzia po porodzie :)

DSCF0679.jpg Zuzia ma 5dni ( 1 dzień w domu )

DSCF0718x.jpg Z mamusią :) ( tydzień z życia Zuzi )

DSCF0799.jpg Kochany 3-tygodniowy golasek mamusi :)

DSCF0804.jpg Śpiący aniołek :)

page4.jpg Zuzia ma już miesiąc :)
 
Do góry