reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

hannah - niesamowite jak spokojna jest Basieńka na brzuszku i super się już podpiera, i główkę ślicznie trzyma;-)
 
reklama
Hannah - pięknie Basia główkę trzyma!! i tak grzecznie leży:-D a w tle Mania na mini mini leci?:laugh2:

Antylopka - na pierwszym zdjęciu tak wygląda, jakby synek chciał Ci dać buziaka:-D

Bodzinka - pięknie synek się uśmiecha:laugh2::laugh2:
w ogóle uśmiechy dzieciaczków są rozbrajające:tak:
 
AsjaaSłodki śmieszek z twojego Maciusia :) :*

SunCudaśna śmiechotka :) :*

Ewwe Boskie oczka ma Borysek :*

Antylopka obudź się bo synek zje ci nosek :))) Słodziak :*

Hannah Az chciałoby się wyciumkać taką słodką landryneczkę :)

Bodzinka Super duży chłopaczek z Filipka,ale uważaj na tego rekina,bo następnym razem zje takiego słodziaka :) Świetnie wyglądasz,zmieniłaś kolorek włosków?Czy ja ślipok jestem?

Cristalrose Słodziutki śpioszek z Cyprianka,ciumaski :*:*:*

Hannah Ja nie mogę,ale Basia główkę trzyma wysoko :) Mój to leniuch straszny i grymaśnik na brzuchu :/ Jest boska :*
 
Renczysia zmieniłam kolor włosków i fryzurke zmieniłam. Zaczełam o siebie dbac bardziej niz przed ciażą. Planuje basen i w ogóle musze sie wyrwac z domu...
 
Hannah kapitalnie Basia główke trzyma. Moja Ala tez trzyma a ostatnio tez i guga sobie w tym czasie a ja cholera nie moge tego nagrac bo nie mam karty w aparacie. Jak pogonie tego mojego męża to sie nie pozbiera że jeszcze jej nie kupił...:(
 
Hannah Ja nie mogę,ale Basia główkę trzyma wysoko :) Mój to leniuch straszny i grymaśnik na brzuchu :/ Jest boska :*

Troszkę nam zajeło czasu zanim przestała grymasić na brzuszku. Ale mamy nakaz od ortopedy jak najwięcej czasu w tej pozycji i szybko przestała protestowac. Tak przynajmniej świat jest z innej perspektywy.
Główkę bez chybotów trzyma od 2 tygodni. Hania też była taka silna baba.

A w tle rzeczywiście Mania. Hania jest maniakiem bajkowym i na okragło mini mini, Ceebebes, Jim Jam i Disney playhouse. Ale dzięki temu rozmawia jak "stara". Ma bardzo bogaty zasób słów w porównaniu do równieśników, zaczyna mówic po angielsku, liczy do 10 i zna wszytskie kolory.
Także mamusie które będą próbowac wzbraniać swoje dzieci przed telewizją, nie bójcie się, tylko kontrolujcie co wasze dzieci będą oglądać.
Kto ma Baby TV polecam. Dzieci bardzo dużo się uczą z tych programów i bajki sa dla najmłodszych.
 
A w tle rzeczywiście Mania. Hania jest maniakiem bajkowym i na okragło mini mini, Ceebebes, Jim Jam i Disney playhouse. Ale dzięki temu rozmawia jak "stara". Ma bardzo bogaty zasób słów w porównaniu do równieśników, zaczyna mówic po angielsku, liczy do 10 i zna wszytskie kolory.
Także mamusie które będą próbowac wzbraniać swoje dzieci przed telewizją, nie bójcie się, tylko kontrolujcie co wasze dzieci będą oglądać.
Kto ma Baby TV polecam. Dzieci bardzo dużo się uczą z tych programów i bajki sa dla najmłodszych.

To chyba różnie bywa. Moja bratanica od małego oglądała tv - najpierw leżąc na kolanach rodziców, którzy oglądali, a potem już sama. Teraz ma dokładnie 2 i pół roku i dopiero od 2 miesięcy zaczęła mówić cokolwiek poza "mama, tata, baba, ama". Aha - mówiła jeszcze "elmo" ;) Może to wynika z tego, że sama oglądała te bajki zawsze i niewiele innych zajęć miała. Teraz dużo czasu spędza z dziadkami i strasznie polubiła czytanie książek - no i z każdym dniem mówi coraz lepiej i więcej.

My nie mamy tv i raczej nie planujemy mieć, ale chcemy kupić projektor (na razie Mąż pożycza z pracy ;)) i bajki na dvd. Żeby nauczyć dziecko oglądania konkretnej rzeczy, a nie skakania z kanału na kanał albo siedzenia przed tv i czekania, czy będzie coś ciekawego.

Ale ale - rozpisałam się, a to nie ten wątek :D
 
Ewa - u nas plany podobne. Albo projektor, albo telewizor bez dostępu do telewizji.Do tego dvd i jak dzieci (hehe - już liczba mnoga) podrosną, to będziemy robić wspólne seanse bajkowe. Dostępu do telewizji nie chcę mieć, bo nie podoba mi się ten chłam, jaki w niej leci. No i skakanie po kanałach mnie wkurza.
 
reklama
to skakanie to faktycznie jest denerwujące kanałów dziesiątki a nie ma czego oglądać.
Moja kuzynka to długo nie miała tv bo tweirdziła ze rozmowa w rodzinie zanika:)
 
Do góry