reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Olcia, pięknie córeczka wygląda:-)

mój śmieszek
IMG_2872.jpgIMG_2875.jpg
 
Olcia - Oliwka wyglądała ślicznie - bardzo mi się podobają takie szydełkowe cuda na chrzest dla dziewczynki:tak: (jak będę kiedyś miała córeczkę, to na pewno tak ją wystroję). Do chłopaka już mi trochę mniej pasuje, więc Cypriano w polarze wystąpi;-). Tort superowy!

Już coraz więcej śmieszków mamy;-)
Asjaa - rozbrajające minki:-)
Sun - patrząc na Zuzię w pierwszej chwili pomyślałam: "kto tu wstawił fotę Cypriana"?:szok: - też ma podobną - z taką samą minką na takim samym leżaczku:-D
 
reklama
o Boziiulu, ale rosną nam te maluszki:D
Sun, nie wmówisz mi że Zuzia ma tylko Twoje oczy:) - jak na nią patrzę to widzę ogromne podobieństwo między Wami :D
Olcia, piękną miałaś królewnę na chcrzcie. Śliczniasta:*
ewa, zazdroszczę możliwości chustowania, mój niunio niestety nie polubił chusty - dlatego pewnie nie wyglądał w niej tak ładnie jak Franol:)
asja super uśmieszki,
śliczniochy małe wszystkie!
 
Do góry