reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

gdzie ma te plamke? Adas tez ma ale ja u Krzysia nie widzialam...
Jedną plamkę ma zaraz nad nosem i przepoławia mu czoło na pół;) Tutaj na zdjęciu widac:
1.jpg
Teraz już mniej widać bo troszkę zbladła a druga plankę ma z tyłu glowy, bardziej wyraźną ale włoski zasłaniają.
 
reklama
Super dzieciaczki rosną jak na drożdżach.Wiolciu ja już nie mogę się doczekać aż Madzia zacznie się tak bawić jak Krzyś. Mamolka Mikołaj już super główkę podnosi.
 
Jedną plamkę ma zaraz nad nosem i przepoławia mu czoło na pół;) Tutaj na zdjęciu widac:
Zobacz załącznik 317066
Teraz już mniej widać bo troszkę zbladła a druga plankę ma z tyłu glowy, bardziej wyraźną ale włoski zasłaniają.


Wiolcia, prawie identycznie jak Adaś tylko nasz ma mniejszą na czółku, z tyłu główki ma plamę "czerwonego wina", dośc spory ten naczyniak ale licze na to, że zblednie, jak nie to bedziemy laserować albo moze tez wloski przykryją no i jeszcze ma delikatny Pocałunek aniołka na prawej powiece ale jak ma otwarte oczka to prawie nie widać;-)
 
Piękne te maluszki grudniowe. CUDOWNE!!!!!
Mamolka Miki mały siłacz.
Wiolcia cudny Twój Kri. A te włoski.

Fifek 4 ,5 tygodnia
foty726.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

Braciszki

foty536.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

A kuku!!!

dsc00013fx.jpg

By bodzinka at 2011-01-12
 
Wiolcia, prawie identycznie jak Adaś tylko nasz ma mniejszą na czółku, z tyłu główki ma plamę "czerwonego wina", dośc spory ten naczyniak ale licze na to, że zblednie, jak nie to bedziemy laserować albo moze tez wloski przykryją no i jeszcze ma delikatny Pocałunek aniołka na prawej powiece ale jak ma otwarte oczka to prawie nie widać;-)
Położna mówiła, że znika do roku czasu więc mam nadzieję, że tak będzie ;-) A swoją drogą śliczne nazwy mają "pocałunek anioła", "uszczypnięcie bociana" ;-)
 
a to moja Ala-probuje czy mi wejdzie zdjęcie jak przejdzie wstawie aktualniejsze jak zgram z aparatu...
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 122
Mam już 2 tygodnie :)

DSC04917.JPG


DSC04911.JPG


DSC04902.JPG
cudne ma te włoski :tak:

Jedną plamkę ma zaraz nad nosem i przepoławia mu czoło na pół;) Tutaj na zdjęciu widac:
Zobacz załącznik 317066
Teraz już mniej widać bo troszkę zbladła a druga plankę ma z tyłu glowy, bardziej wyraźną ale włoski zasłaniają.
moja też niała taką plamę na czole przy porodzie ;-)

Piękne te maluszki grudniowe. CUDOWNE!!!!!
Mamolka Miki mały siłacz.
Wiolcia cudny Twój Kri. A te włoski.

Fifek 4 ,5 tygodnia
foty726.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

Braciszki

foty536.jpg

By bodzinka at 2011-01-11

A kuku!!!

dsc00013fx.jpg

By bodzinka at 2011-01-12
uroczy bobasek aż chciało by sie go schrupać :-)

a to moja Ala-probuje czy mi wejdzie zdjęcie jak przejdzie wstawie aktualniejsze jak zgram z aparatu...
ślicznotka z tej mojej imienniczki :-)
 
reklama
Do góry