reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Zgadzam się - nasze grudniaczki są najsłodsze :-)

A tu dzisiejszy wyczyn Mikiego - jutro skończy 7 tygodni- dumna jestem z mojego chłopca :-)
wow ale wysoko główkę trzyma :szok::-) zdolniacha;-)
A to mój duuuuży chłopczyk:
Zobacz załącznik 316527Zobacz załącznik 316528
Nie wiem jak to możliwe, ale każdego dnia kocham go bardziej:tak:
słodko się uśmiecha :-):-)
Wiolcia świetny filmik:-) a Krzyś przeuroczy:tak::tak:
 
reklama
rany cudne te wasze maluchy :)
jakie postepy robia, i zmieniaja sie strasznie :)
w sumie Arlena tez :)
a Krzys he Wiolcia co mu z wlosami zrobilas hi hi na zel mu irokeza do filmu postawilas! I ta grzechotka :O wooow
 
Wiolcia super! Az nie moge sie nadziwic jak ten czas leci...jeszcze tak nie dawno byl w brzuszku a juz potrafi tak dlugo trzymac grzechotke:tak:
 
Cristalrose ta mata to Wesoła farma z Canpolu :) Mnie się ona chyba bardziej podoba niz Krzysiowi ale on potrafisie w nia wpatrywać 1,5 h więc POLECAM!:)

Salomii na szczęście nie muszę mu stawiać fryzurki na niczym - wystarczy po kąpieli odpowiednio ułożyć ;) A co tak kochana ostatnio do nas rzadko zaglądasz?

Mamolka no widzisz jakie to życie niesprawiedliwe - ja bym na twoim miejscu złożyła reklamacje za tą zgagę ;)

Renczysia no twój mały męzczyzna bije wszytskich z tak piękną fryzurką :) Oj przystojniacha z niego jest :D


A tak na marginesie widzę, że tylko mój synek ma "uszczypnięcie bociana" (ta czerwona plamka na czole) Jakiś nieudolny bocian mi go przyniósł :):)
 
Mamolka no widzisz jakie to życie niesprawiedliwe - ja bym na twoim miejscu złożyła reklamacje za tą zgagę ;)

A ja zgagi nie miałam i pierwsze pytanie jak położna powiedziała, że widać główkę, to było: czy ma włosy? ;) Byłam pewna, że Franek będzie łysy jak kolano, a tu się okazało, że ma całkiem niezłą czuprynę (ma strasznie miękkie i podatne włosy), brwi i dłuuugie rzęsy (po Tacie ;)). Czyli zgaga zgadze nierówna ;)
 
reklama
a propos moja Oli ma dłuuuuuuuuuuuuuuuugie, czarne rzęski, takie zakręcone w górę - moja koleżanka powiedziała że wygląda jakbym jej zakręciła zalotką:)
 
Do góry