reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Zgadzam się - nasze grudniaczki są najsłodsze :-)

A tu dzisiejszy wyczyn Mikiego - jutro skończy 7 tygodni- dumna jestem z mojego chłopca :-)
 

Załączniki

  • P1100219.jpg
    P1100219.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Super Miki! Silny chłopak rośnie;-) Wygląda tu tak luzacko, jakby sobie bajki w telewizji oglądał:-D



A to mój duuuuży chłopczyk:
Zobacz załącznik 316527Zobacz załącznik 316528
Nie wiem jak to możliwe, ale każdego dnia kocham go bardziej:tak:

ale śliczny pucek, uśmiecha się? :)

Nie wiem czemu ale mój syn jeszcze nie opanował uśmiechu... uśmiecha się tylko po jedzonku- sam do siebie i czasami do mojego mężą- czuję zazdrość:)
 
Mamolka silny i sliczny ten twoj synus:tak:
Cristalrose slicznie Cyprianek sie usmiecha i ma takie madre spojrzenie:tak:

Moj Jas tez jeszcze nie opanowal usmieszkow i zaciesza czasem tylko do siebie jak spi.Ale czasem tak glosno ze az mi sie chce smiac:-)
 
Mamolka niezły wyczyn Mikiego! Jest z czego czuc się dumną mamą :-)

Cristalrose śliczny pucek z twojego Cyprianka a uśmiech ma prześliczny :-)

A to mój wczorajszy Krzyś:
[video=youtube;61604y7A3ZY]http://www.youtube.com/watch?v=61604y7A3ZY[/video]
 
wiolcia jejku jakie te nasze wszystkie dzieciaki są podobne do siebie z zachowania:) jakbym widziała Oliwkę na macie hehe i te odgłosy słodkie:))) REWELACJA a tak na marginesie śliczny z niego bobas!

crostalrose Cypisek (nie wiem czy takie zdrobnienie lubisz:)) jest boski. Dosłownie!

mamolka straszny siłacz z Mikiego! Słodki ma nosek i tak samo marszczy czółko jak Oliwka gdy podnosi główkę. Śliczny synuś!

p.s wiolcia rewelacyjny irokez:DDD
 
Ostatnia edycja:
Wiolcia - masz ślicznego synka, i ta fryzura-bombowa:tak:. I bardzo długo potrafi się bawić grzechotką :shocked2: Podoba mi się ta mata (bo to jest mata, prawda?) Jakiej to firmy??
Olcia - babcia go od pocz. Cypiskiem nazywa:-D ja różnie, ale najczęściej tak botanicznie - Cyprysik:-)

Mamolka - on dopiero zaczyna się świadomie uśmiechać, oczywiście do tatusia - no problem, ja muszę sobie na ten zaszczyt zasłużyć;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry