reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Ewa, takie historyjki to będzie wspaniała pamiątka dla Franka!! może zbierz je i w formie jakiejś książeczki wywołaj? (chyba jest taka opcja w empiku?)
po prostu rewelacja:-D

Ja to wszystko wrzucam na Picassę. Tam są wszystkie zdjęcia Franka. Rodzinie wysyłam linki, bo chcą oglądać na bieżąco. No i tam każde prawie zdjęcie jest jakoś podpisane - często układają się właśnie w historyjki ;)
 
Ja to wszystko wrzucam na Picassę. Tam są wszystkie zdjęcia Franka. Rodzinie wysyłam linki, bo chcą oglądać na bieżąco. No i tam każde prawie zdjęcie jest jakoś podpisane - często układają się właśnie w historyjki ;)

Ja tez rzucam na Picassę :-) Ale nie opisuję :/
 
Ewa historyjka super:tak:
Krolcia widze ze twoj synus to tak samo roszczochrany jak Jasko:-D
własnie Oni mi się obaj mylą:-D dwa takie fajowe włochacze hehe:-)
śliczniutki Danio:***, mnie by aż korciło żeby mu kitki robić:-D hehe, no a moja dla odmiany...łysieje:///, normalnie nie tylko jej się przecierają włoski ale po prostu wypadają, przejade ręka po główkce i mam pełno na ręce, pamiętam Wiktor miał identycznie, wyłysiał prawie doszczętnie i potem wyrastały mu juz włosy normalnie jak trawnik, równiutko, gesto i biało:-D
 
reklama
Dawno tu nie zaglądałam... Dzieciaczki rosną jak na drożdżach :-)

A to moje dwa zwierzaczki podczas zapoznawania się jakiś czas temu:
 

Załączniki

  • IMG_0126.JPG
    IMG_0126.JPG
    28,2 KB · Wyświetleń: 51
Do góry