reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
sliczne te Wasze Zuzki...
Bodzianka Ty to masz w domu agentów specjalnych:D

Dwa Bondy hi hi hi. Dziś starszak mowił czesc ciotki, musze wam pokazać...Bo młodszy z lekko podniesionej poduszki mi do siadania się bierze!!! GNOM ;-) i na nogach chce stac a przewracać sie to nie łaska. wredziol ;-)
 
Bodzia super Synusie:p Fifi słodziak i ślicznie sie turla:) a starszy to widze tak jak i mój w miejscu nie usiedzi hihi:ppp

Candy śliczna niunia:) w pierwszej chwili to myślałam że ona siedzi w tej wanience hehe zonk! :D

Tunia no widzisz jak slicznie sobie Zuzia radzi:))), na wszystko przyjdzie czas!:)
 
Bodzinka, powiedz Flipkowi, że jego bliźniak go rozumie ;) Dzisiaj Franek na moich kolanach zamiast się oprzeć o mój brzuch, podciągnął się (zazwyczaj podciąga głowę, ale plecy jednak ma oparte) cały i całym swoim ciężarem oparł się na tyłku ;) A jak przed chwilą weszłam do pokoju, to mój Mąż stał sobie obok kanapy, na której Franek siedział w najlepsze lekko wspierając się o oparcie. Dostali oczywiście ochrzan, że tak się nie robi, ale Pucek był wyraźnie zachwycony ;)
 
Hubert też ostatnio polubił podciąganie się do siedzenia. Wyczynem jest dawanie mu pić w pozycji pólleżącej - podnosi się, krzyczy na mnie ;/ Najbardziej mu sie podoba siedzenie z nami przy stole - wiem, że nie powinien jeszcze siedzieć, ale żeby zrobić dziecku radość pozwalam mu czasem 2 minutki posiedzieć ;-) Wtedy robi minę ważniaka i uśmiecha się do wszystkich ;-)
 
reklama
Znowu zaśmiecam wątek, ale mam historyjkę :)

A właśnie, że sam będę decydował, czy śpię ze smoczkiem, czy bez.
Zobacz załącznik 345837
Mogę go sobie na przykład włożyć do buzi normalnie.
Zobacz załącznik 345841
Ale mogę też spróbować jak smakuje od drugiej strony.
Zobacz załącznik 345834
Albo nie - zjem bałwana. Mogę?
Zobacz załącznik 345844
Kurcze, nie mieści mi się do buzi...
Zobacz załącznik 345842
MAMOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! ZRÓB COŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz załącznik 345847
...
Zobacz załącznik 345845
Widzisz, bałwanku, teraz pójdziemy spać. Przytulę Cię i zasnę.
Zobacz załącznik 345846
Przytulę Cię bardzo bardzo mocno... (bałwanek nie odpowiedział, bo nie mógł złapać powietrza)
Zobacz załącznik 345840
 
Do góry