reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
radosna tworczosc taty
 

Załączniki

  • IMG_0205.jpg
    IMG_0205.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 38
pokażę Wam na serii zdjęć jako niespełna 4 miesięczna Zuzia sama przegląda książkę, trzymaną przez męża... a niech się kto śmieje, ale chyba jej kupię takie dla roczniaków male twarde ze zwierzątkami, bo to już nie pierwszy raz się zaintersowała obrazkami,

a przy probie odebrania książki był pisk i wrzask:-)

Zdjęcie276.jpgZdjęcie277.jpgZdjęcie278.jpg

tą bluzkę to ma podwiniętą bo się pewnie musiała zsunąć trochę, ale nie chciałam jej przeszkadzać... w maju kupujemy krzesełko bo Zuzia już podparta sama siedzi,
w 1 rok zycia dziecka napisali, że jeśli w 4 m-cu dzieko nie protestuje przeciw sadzaniu i siedzi pewnie to można je w ten sposób podparte poduszką sadzać...
 
pokażę Wam na serii zdjęć jako niespełna 4 miesięczna Zuzia sama przegląda książkę, trzymaną przez męża... a niech się kto śmieje, ale chyba jej kupię takie dla roczniaków male twarde ze zwierzątkami, bo to już nie pierwszy raz się zaintersowała obrazkami,

a przy probie odebrania książki był pisk i wrzask:-).

Kup jej taką miękką,np ja mam coś takiego:
DISNEY Książeczka piszcząca do kąpieli CUDO tanio (1550360972) - Aukcje internetowe Allegro

Będzie miała do oglądania,gryzienia i do kąpieli :-)
 
Super Tunia!!! I dokładnie kup jej taka mięciutka, niektóre sa z piszaczałkami do kapieli. Duże obrazki, mieciutkie. Lolo też miła wcześnie takową. A co do sadzania..Fifi Tez u już chciał, przy poduszce siedzi ale jak tam wole na długo go nie sadzać. Jakos tak mój instynkt mi mówi, ze jeszcze ma czas i trudno musi sie z tym pogodzić, że matke ma niedobra ;-) p-) I krzesełko dostanie jak skończy pół roku, wcześniej nie.
 
reklama
Bodzinka serce płacze z radosci, że tak dobrze wychowujesz swoich synów. Nie ma między nimi zazdrości, tylko więź. SUPER !!! Śmiesznie wygląda starszak w rajstopach. ;-)
Kasia zdjęcie super. Jakby w podwodnym świecie. Córeńka przeurocza.
Tunia oby Zuzia miała zapał do czytania w przyszłości. Ładnie się rozwija.
 
Do góry