reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oj nie, w moje normalne "nieciazowe" juz sie dawno nie mieszcze:) te sa "normalne",ale po prostu wieksze niz nosilam wczesniej i z magiczna gumka na guziku:)

brzuszek śliczny :) i super patent z tą gumką na guziku :D super! muszę zapamiętać :D
 
reklama
no patent jest niezły, ale nosiłam tak spodnie jakieś 2 miesiące temu :) potem już po prostu nie zdawały egzaminu przy rosnącym brzuchu :p
 
a ja od 4 miesiaca nosze jeansy z pasem i generalnie ciagle sa na mnie tak samo dobre mimo ze kupowałam przyciasne.
 
moriam, iwcia1234 ale wy szczuplutkie jestescie i brzuszki takie zgrabne.
a oto moj sprzed dwoch tygodni (24 tydzien) - jakis kanciasty sie zrobil...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kahaaa nie działa link :(

Ooo teraz już działa :) Piękny brzusio - wcale nie kanciasty. Widocznie maleństwo się tak ułożyło :) Ja mam aktualnie górkę po prawej stronie :) Pewnie się tyłkiem albo główką pcha :)
 
Ostatnia edycja:
kahaaa u mnie widać zdjęcie :) brzuszek rzeczywiście kanciasty ale zgrabniutki! pewnie pupcią się maleństwo wypięło do zdjęcia i jest kancik! hihi :-D
 
No to ja też dam mojego brzucholka :) 27 tydzień :)
IMG00068-20100719-1329.jpg

IMG00070-20100719-1330.jpg
 
reklama
concita85 sliczny brzusio i super piersi:p
RESZTA BABEK TEZ SA ZAJEBI*** KAHAA,MORIAM.MONIMONI I EFA-CO TY CHCESZ OD SIEBIE??CUDASNY BRZUSZEK;*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry