reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Heheheh dziewczyny już dajcie spokój.... bo piersi to zawsze miałam duże, różnica tylko taka że mam teraz pełniejsze i ze 3 cm w obwodzie doszło pod biustem :)
Oto dowód:
P5042145.JPG

To foto sprzed 2 lat :) Wprawdzie z daleka ale...

kahaaa ale mnie rozbawiłaś do łez :D Ale cycki mam większe od niej :-D
 
Nie no persi Conicty naprawde sliczne ;) Ale brzusio i tak ladniejszy . Moriam sliczny masz swoj brzuszek! A tu fotlka wczorajsza. Jestem u szwagierkina urlopku dlatego fotka z wycieczki a nie jak zwykle ekstra robiona ;) Hi hi az sie dziwie ze ten brzusio juz taki wielki. Tak to sie niewidzi ale jak patrzy sie na fotki to niemorzna uwierzyc ze to ja.CIMG1669.jpg
 
kahaaa, zgrabniutko wyglądasz :-)

concita, ja też jestem pod wrażeniem biuściku - mega fajny.

muminka, fantastyczna z Ciebie mamusia - taka pięknie widoczna ciąża :-)
 
kahaa-ty tez przeciez chudzinka jestes:)
concita- a tak z ciekawosci, jaki rozmiar teraz masz?:) bo ja zawsze mialam czym oddychac-miskaD, a teraz mam jakos E, tylko ze pod biustem niewiele-ok.70 I myslalam, ze moj cyc jest ogromny:) ale mnie przebijasz:)
 
moriam Ja mam teraz z LaSenzy 34DD i mam tak na styk :) a normalnie to kupuje 75E, ale pewnie sama wiesz że wszystko zależy z jakiej firmy się kupuje no i ważny jest też fason :)
 
reklama
Znalazłam kabel, wklejam brzuszek z 24tc (jeśli opanuję tę technikę...) a z dzisiaj wkleje potem bo aparat robi co chce...
Brzuszek 24tc.jpg

Jest i 27tc :)

Brzuszek 27tc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry