reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a ja nie chciałam żeby mi w cycki poszło, bo normalny rozmiar to 75D a teraz w 24 tygodniu mam 80E :( boję się co to będzie dalej... chyba namioty będę musiała nosić:-D

Hihi widzę że mamy ze sobą wiele wspólnego :) Nie dość że rozmiarówka cyckowa zmienia nam się tak samo to jeszcze wybrałyśmy takie samo imię dla synusia :D

Co do wagi to ja miałam 57 kg przed ciążą a teraz 64,5 kg :)
 
reklama
Świetne te brzuszki! Ja przy moim wzroście (183 cm) brzuszek muszę mocno podkreślać, żeby stał się widoczny, choć obwód na wysokości pępką już nieźle mi skoczył, do 93 cm; generalnie to nadal wygląda bardziej jakbym kikla kilo przytyła a nie była w 6. miesiącu ciąży :) Chwilowo przybyło mi tylko 5 kg, jeść mogę wszystko i wydaje mi się czasem, że ostro przesadzam ale waga jakoś niezbyt chce pójść w górę. Biust też tylko trochę się powiększył.

Zdjęcie wstawię jak mój naczelny fotograf znajdzie czas, by je zrobić :)
 
concita85 i wagę też mamy podobną, przed ciążą miałam 58 a teraz 63,5 :-)
 
Moriam jaki piękny umięśniony brzusio!!naprawdę rewelacja. Irenza i Concita też macie spory. Moni moni mój brzuszek bardzo jest podobny do Twojego.. tylko że ja mam termin na 30 października dopiero hihi. wszystklie brzusie są cudowne!!!
A ja przed ciążą przytyłam bo wiecznie rzucałam palenie. wyglądało to mniej więcej tak że około miesiąca nie paliłam, żeby później w około miesiąc nadrobić zaległości...;P Oj było ciężko. Tak więc w lutym- przed samą ciążą ważyłam po przytyciu 52 kilo. obecnie ważę około 64 (sądzę że może być już więcej). jutro mam wizytę u gin to się zważę :)
A jem jak szalona. cały czas. nie przepadałam nigdy za słodyczami, a teraz pochłaniam ich kilogramy. nie potrafię się opanować bo nigdy nie musiałam...
jeśli dobrze się zmierzyłam to mam 93 cm w pępku...tyle że już mało tego pępka widać ;D

Dorissday- też mam nadzieję żę należę do tej grupy co pisała Lolisza, że do 3 trymestru i waga się zatrzymuje :D
 
Penelopa ja tak jak Ty startowałam z wagą ok. 52kg (dokladnie nie wiem , ale myslę ,że 52-53kg) i na ostatniej wizycie w 24t.c. zobaczyłam przerażającą liczbę 66kg na wadze:szok::cool2: :-( . Jednak jeszcze wtedy i wczesniej apetyt dopisywał mi niezły .... a teraz zupelnie mi się jesc nie chce. Moze ta waga wreszcie stanie?! :szok::zawstydzona/y:

Nie wiem od czego to zależy , ze teraz tak duzo przybieram ,a w pierwszej ciązy tylko 9kg przez 9 miesiecy bylo. Na pewno plec dziecka nie ma znaczenia - bo mam w sobie kolejnego chlopczyka.
 
Mi w cycki poszlo tak troszkę. Zawsze miałam ok 75 B/C zależy jaki staniczek. Teraz już 80 musi być i miseczka C i to ta większa C. :)
 
Dziewczyny ze stanikowych rewelacji to uważajcie z tym przeskakiwaniem z mniejszego obwodu na większy bo jeśli was za bardzo nie uciska to nie trzeba a jak będzie za duży pod biustem to będzie tył podchodził do góry a przód będzie smetnie zwisał a to żle robi na naszą rozciągającą się skórę. Jeśli trzeba zwiększajcie rozmiar miseczki i nie dajcie się nabrać że DD albo E to największa miseczka bo innych nie produkują..... Niestety grawitacja nie jest po naszej stronie żle dobrany stanik plus duży brzuchol równa się ból pleców....
 
Dziewczyny ze stanikowych rewelacji to uważajcie z tym przeskakiwaniem z mniejszego obwodu na większy bo jeśli was za bardzo nie uciska to nie trzeba a jak będzie za duży pod biustem to będzie tył podchodził do góry a przód będzie smetnie zwisał a to żle robi na naszą rozciągającą się skórę. Jeśli trzeba zwiększajcie rozmiar miseczki i nie dajcie się nabrać że DD albo E to największa miseczka bo innych nie produkują..... Niestety grawitacja nie jest po naszej stronie żle dobrany stanik plus duży brzuchol równa się ból pleców....
Zgadzam się w zupełności. Ja jestem już uświadomiona i staniki kupuję tylko przez neta z angielskich firm gdzie są normalne rozmiary a nie słynne polskie "75B" które wciskają każdemu. Obecnie noszę 65DD
 
ja jakbym chciala idealnie dobrac stanik mialabym 70F, ale ze o taki rozmiar ciezko, wiec zadowalam sie 75E(lub duze D).
Ale jak sie w obwodzie rozciagnie, to mam zapiecie pod pachami zaraz:(
 
reklama
Sivle zazdroszczę brzuszka i figury :)
ja noszę właśnie to standardowe 75 B i biust tak mi się wypełnił, że tak powiem, ale nie powiększył tak, żebym musała nowe staniki kupować. choć z części musiałam zrezygnować, bo były mniejsze jakieś ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry