reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Brzuszki sliczne. Jak jak juz sie dziś zmobilizowałam żeby fotke zrobić to nie mogę znaleźć kabla do komputera żeby zgrać i tak wiecznie coś... Mój mówi do mnie "mamuśka" więc jakoś to trawie chociaż kojarzy mi się z celulitem i obwisłymi piersiami nie wiem dlaczego.
 
reklama
ehhh... mi się Wasze brzuszki tak bardzo podobają!!! mój też ale tylko w negliżu...bo jak już przychodzi do jakiegoś wyjścia i mam coś na siebie założyć to czuję się okropnie i w niczym sie sobie nie podobam... może założymy jakiś wątek wsparcia niedowartościowanych?:D powrzucamy poubierane brzuszki i będziemy sobie rewię mody brzuszkowej tworzyć:D:D:D
 
ida- hehe ja tez wczoraj sie w lustrze obejrzalam z kazdej strony i doszlam do wnisku ze z mojej perspektywy- znaczy jak patrze od gory, to ten brzuch duzo gorzej wyglada, natomiast w lustrze wyglada nawet nawet, natomiast udo...lo matko boska, zabic nim by mozna...
 
Noo udo to ja tez mam niezłe, zawsze byłam "dupiata" a teraz to już w ogóle masakra, ale ja sobie wciskam w łepetyne że po porodzie się wezmę za siebie i będę laska lepsza niż przed ciążą, większośc ciuchów przed ciążowych wydałam bo doszłam do wniosku że skoro teraz i tak nie wejde to po co mają mi zagracać a potem będę miała super usprawiedliwienie dla zakupów :)
Też nie bardzo mam w czym "wyjść" bo we wszystkim mi się wydaje wyglądam słoniowato, ale teraz skoro mam być kanapowcem to i tak dresik (ulubiony strój) więc nie jest źle. Zapowiadają upały więc po domu będą spodenki i t-shirt i jakoś przetrwamy. Największy to będę miała problem w co się do lek ubrać bo wygląda na to, że to będzie moje najwieksze wyjście w najbliższym czasie :)
 
Hmmm a ja od miesiąca szukam czegoś fajnego nie babciowatego na wesele mojej przyjaciółki dokładnie na 3 września czyli miesiąc przed planowanym porodem.... nie wiem jak będę wtedy wyglądać pewnie ogromna i opuchnięta...:p juz jej powiedziałam żeby rezerwowała dla mnie 2 miejsca :p A najgorsze że tunika którą sobie upatrzyłam i mierzyłam jest w biuście mi teraz na styk a piersi zaczynają mi dopiero rosnąć... więc pod koniec ciąży z mojego nieszczęsnego G chyba przesiądę sie na jakiś cyckonamiot wojskowy....
Moja upatrzona, zdzierczo droga ( jak na 3 miesiace które mi zostały), nie pasująca w biuście i nadal się podobająca tunika
b635d.jpg

chyba miesiąc przez weselem zostanie mi wybrać się do krawcowej ze zdjęciem w dłoni, niech mi coś takiego poczyni i aby mozna było po ciąży łatwo zwęzić i używać... bo jakoś mi żal...
 
jak ja się cieszę ,ze jesteście. Wczoraj mialam takiego dola (z powodu wygladu) ze az sie poryczałam :-( Sa dni ,że czuje sie ok , ale ostatnio to jakiegos dolka zalapalam. Nie mam co ubrac , we wszystkim wyglądam jak nadmuchany ponton, wogole to mi cięzko i sie sobie nie podobam. Najchetniej zamknęłabym sie w domu i nie wychodzila ale niestety , ciagle jeszcze do pracy trzeba chodzic ...
eeehhh ponarzekalam :-(
 
doris-bzdur nie gadaj , juz nam udowodnilas, ze i zgrabna i ladna jestes. PO PROSTU W TO UWIERZ!!

a w temacie ubran i mody slubnej, to wczoraj bylam na weselu przyjaciolki. Sukienke mialam kamuflujaca brzuszek:) polecam zwiewne ,szyfonowe falbanki w tym celu.Musialam ja tylko powiekszyc w biusie, ale i na to znalazlam patent;)
oto efekty i specjalnie dla was-zdjecie z boku-zeby bylo widac brzuszek:)
 

Załączniki

  • brzuszek.JPG
    brzuszek.JPG
    54,1 KB · Wyświetleń: 94
  • sukienka.JPG
    sukienka.JPG
    52 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Moriam niezła laska z Ciebie :) Sukieneczka też super i tuniczka Aniulek też. Ja jakbym teraz miała na wesele iść to bym sie zawyła chyba, bo ja się dobrze czuje tylko w dresie obecnie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry