reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków

Mayo - to jest tłuszczyk??? Pikny brzusio! Tłuszczyku sie nei doszukałam.
No, ale... za dwa tygodnie ja też powinnam wyglądać już tak cudnie :))))
 
reklama
dzięki dziewuchy mi też się podoba...
fakt chuda szkapa ze mnie była przed ciążą i to pewnie dlatego się robię okrągła szybciutko:-D
 
kurcze dziewczyny jakie macie śliczne okrąglutkie brzuszki :) ja też chce a tu 14t3d i oprocz tluszczyku wiele nie widac, a narazie przytylam 3 kg. ja chce brzuszek... :)
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych brzuszków :zawstydzona/y: U mnie widać, ale troszkę, więc na chwilę obecną raczej nie ma co pokazywać. Do tego jak na razie schudłam 2kg (51,5kg przy wzroście 170cm) i nic nie idzie w drugą stronę, gin powiedziała, że teraz nie ma problemu, na to będzie się patrzeć mniej więcej w połowie ciąży, ale powoli zaczynam się denerwować :confused:
 
Paulaa ale jak widac dzidzius czuje sie swietnie! Przede wszystkim nie przejmuj sie!Ja podczytuje tez inne forum i to naprawde jest normalne :)
 
A to mój brzusio w 13 tc:-)
 

Załączniki

  • 13tc-mini.JPG
    13tc-mini.JPG
    11,4 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry