reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

mycha12 pisze:
Baska ja przytyłam 18kg :p aż ciężko mi w to uwierzyć :p no ale cóż, martwić się będę jak przyjdzie czas ;)

Łooo,a juz myslalam,ze to ja mam najwiecej kg na plusie. :p A ja mam 16. ;) I jakos ani ja,ani nikt inny mi w to uwierzyc nie moze,ze az tyle,no ale tak jest. ;) Ale jakos narazie sie nie zamartwiam,hihi. :D
 
reklama
no brzuszki imponujące :)
i pomyśleć,że za 1,5 miesiąca większość z nas już będzie za nimi tęsknić :)
muszę M. z musić,żby mi jeszcze jakąś fotkę w 8 miesiącu zrobił to się Wam pochwalę
 
Agutko ta wagą to jest tak że w tej chwili w naszym organizmie jest zgromadzone mnóstwo wody, dużo krwi i to też ma wpływ. Jak zważymy się juz po porodzie to zobaczymy ile faktycznie mamy do zrzucenia ;)
 
po urodzeniu Zuzi po 2 tygodniach było mnie mniej o 16 kg, przez całą ciążę przybralam zaś wówczas 22
 
Piękne te wasze brzuszki,więc umieszczam mój brzuchol w wieeeelkich majtasach ;D
mąż powiedział,że on to by się wstydził ;D a mnei to wszystko jedno ;D
 
reklama
Do góry