reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

reklama
W ogóle macie śliczne piłeczki laski:-) Mój brzuchol też się już wyłania, i nie wyglądam jak obżarta, a bardziej jak ciężarna:wink:
 
Dzieki dziewczyny,no brzuszek mam juz dosc duzy a ostatnio spotkalam kolezanke i ona do mnie ze wygladam jakbym miala rodzic za 2miesiace a nie w listopadzie :-D
 
Ssabrina śliczny brzuszek!!! Może koleżanka odniosła takie wrażenie, bo jesteś drobna i szczupła i Twoj brzunio, że tak się wyrażę mocno rzuca się w oczy ;-)
 
Wow ale wysyp cudnych brzuszków:-)

A to mioje brzuszysko - 23tc. Rośnie w zastraszajacym tempie i jak tak dalej pójdzie to pod koniec bede sie toczyć:zawstydzona/y:

PICT0697.jpgPICT0704 (2).jpgPICT0728.jpg
 
Ostatnia edycja:
Margana duży masz już brzuszek, ale jaki słodki! Dzidzi musi być tam wygodnie:) Super wyglądasz i fajnie się ubierasz:)
 
Gola dzieki! No wszyscy mówią, ze duży:baffled: Ale przynajmniej dzidzia ma dużo miejsca na harce;-) Tylko sie cieszę, ze na reszcie zaczął do przodu wychodzić, bo na razie to był taki rozlany dookoła.
 
piękne brzusie macie :p naprawdę coraz to większe się robimy :) w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Mojej mamy ostatnio dziewczyna w sklepie spytała kiedy zostanie babcią a moja mama, że w listopadzie, a ona a taki duży brzuch już ma. Myślała, że to już na dniach pójdę rodzić :p
 
reklama
Do góry