reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

nimfii jest odcinana pod biustem... więc to już jest plus... ;-) i ma jakieś coś na sobie co odbija światło... więc może (tak lekko egocentrycznie...) rodzinka będzie patrzeć na nas... :-p i da spać loczkowi... (a nie wlepią się w maleństwo... :-p) :-D
 
reklama
Poxo odcinana pod biustem zakryja twoj brzuszek :tak:

Na 6 msc ciazy, tak jak u mnie, odciecie pod biustem juz nic by nie dalo, tylko uwydatniloby brzuch. Mialam zwykly gorset tylko z zakladkami na brzuszku ktore optycznie wyszczuplaly, a takze suknie dwuczesciowa a nie jednoczesciowa ktora bardziej podkresla wciecie w tali.
 
DSC03959.jpgNa początku był test :-)
DSC03981.jpgPóźniej zobaczyłam pęcherzyk ;-)
DSC03974.jpgTo zdjęcie to około 7 tydzień
DSC03979.jpg To robione równy tydzień temu.:-D 10 tydzień.
Mój gin nie ma za dobrego usg to tak sobie widać.
 
Ostatnia edycja:
Ewa87 śliczne maleństwo:-) Niestety fotki trochę malo wyraźne a chcialam wyczytać jaka wielka była twoja dzidzia na ostatnim USG???
 
31 mm:-) ,dla porównania mam zdjęcia mojego pierwszego bączka ,on miał w 10 tygodniu i 5 dni 34mm ,a więc wiekość podobna.
 
Ostatnia edycja:
No... fotki fantastyczne... :tak: ta ostatnia fotka super... (wydaje się jakby było pleckami odwrócone... :-p)
 
reklama
Ewa87 piękne to twoje maleństwo :) fajnie widać ja teraz idę za tydzień na usg i będę 11 tyg strasznie już się boje, czy jeszcze moje maleństwo dobrze się trzyma, najgorzej to boję się pierwszego słowa gina jak tylko robi usg, ja to jakieś mam zawsze obawy i lęki do samego końca i już bym chciała żeby ten czas do usg jak najszybciej zleciał.
 
Do góry