reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

Wracajac z przedszkola pojechalysmy jeszcze na zakupy...mialam muzyke wlaczona dosc glosno wiec dopiero po chwili zauwazylam ze mloda ryczy i cos tam wyzywa...taka jakas dziwna byla ze pomyslalam ze ja ossa urzadlila-no bez kitu...az sie wystraszylam...okazalo sie ze wlosy jej przeszkadzaja!!! dostala opiernicz ze takich akcji nie ma robic kiedy prowadze samochod...po dwoch minutach mowi do mnie tak" Bog powiedzial ze jestes glupia"... pytam ,ze co prosze...i czy jest pewna...Potwiedrdzila...Ja mowie ,ze nic takiego nie slyszalam...Na co mloda"bo on mowil cicho,a z tylu w aucie lepiej go bylo slychac....:-D:-D:-D:-D
 
reklama
reklama
Do góry