reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

te bezzdechy to jakiś koszmar,ja się tak bałam przestając używać respisense,że wogóle nie mogłam usnąć,cały czas nadsłuchiwałam,do tej pory jak mnie coś przebudzi to słucham a jak słyszę niewyraźnie to podchodzę do łóżeczka i sprawdzam,i tak mi pewnie zostanie,do rozstania z respisense namówił mnie Gabrysi lekarz,minęło pół roku zanim się zdecydowałam to zrobić,ja poprostu wiedząc że Gabik ma przy pieluszce monitor oddechu spałam spokojnie i nie zrywałam się po nocach,myślę że w mojej psychice jest niezły ślad!
 
reklama
Wampirko, czytałam dziś Twój post kilkukrotnie. Wyobrażam sobie jaki to koszmar... U mnie Franula zaliczył bezdech jak akurat miałam go na rekach.. Nagle główka poleciała mu jak u lalki szmacianki..eee...nie chce nawet sobie przypominać.. Ja dwa razy rozstawałam się z monitorem. Teraz motywatorem do ostatecznego rozstania się były...aukcje na Allegro:)

Holly, witaj:)

A tu kolejny filmik - jakieś 3 miesiące temu pedagog poradziła mi, żeby uczyć Franka znaczenia wyrażenia nie. Oto dowód, że Franiu rozumie wreszcie, co znaczy NIe, nie wolno, no i umie pokazywac kółko w aucie:) (Auto prostsze jest niż samochód:)) Zabraniamy mu "podchodzenia" do kominka. Cały czas nie ma obudowy, jest to sam wkład... Ten problem teraz nam spędza sen z powiek, bo musimy to miejsce jakość zabezpieczyć.. Z Frania robi się prawdziwy eksplorator. Dziś przyciął sobie paluszki szufladą i wyrżnął głową o biurko:)
Czas na film:)
YouTube - MOV03215
 
Franulek jest boski i moim zdaniem to spryciak mały i żadnego porażenia mózgowego jakoś nie potrafię się dopatrzeć osłabione napięcie wyćwiczy i będzie złoto chłopak!!!!!!! Moja Marysia podobnie się porusza jak Franio ja myślę, że trzeba brać rezerwę na wyroki lekarzy....z naszych maluszków będą mądre i sprawne dzieci i jeszcze wszystkim tym którzy nam źle wróżyli wytkniemy figę! Prawda Franiowa Mamo?!
 
FraniowaMamo przeciez Franula daje rade! jak on pieknie sie czolga! A te rączki jakie sprawne... Jest przeuroczy ! A ze z nozkami jeszcze nie zalapal do konca, to go nie dyskwalifikuje !

Obejrzalam film po raz drugi... I nie moge wyjsc z podziwu jaki maluch jest inteligentny. Ponadto dajmy mu troszke czasu. Te jego nozki wcale fatalnie nie wygladaja! Swietnie sobie nimi macha ;-)
Znawca moze nie jestem ale szczerze wierze ze mu sie uda.
 
Ostatnia edycja:
Ale gagatek z Frania:-) Kombinator z uśmiechem pt:"zaraz coś zmajstruje";-)
Widać, że chłopak jest bardzo bystry i tak jak dziewczyny piszą - nie wiem czego chcą Ci lekarze... Najbardziej podobało mi się franiowe brum, brum:-) i na szczegóły zwraca chłopak uwagę. Fajny jest Franuś, zuch chłopak!
 
reklama
Jejku, dzięki dziewczyny!!! Jak będę miała doła, umieszczę tu znowu jakiś filmik z Franiem a Wy swoimi komentarzami sprawicie, że znowu będę się uśmiechała:) Dziękuję Wam!!!! Uwierzcie mi, ze to wszystko osiągnięcia ostatnich dni..
Te nagrania z wczoraj - wczoraj tak w pełzaniu ruszył.. Do wczoraj był metr, może dwa max. A wczoraj nagle jakby mu ktoś duracelki w doopcie władował:) A dziś już zwiedził kuchnię:) A jaki mamy wypolerowany parkiet! Można się przeglądać:)
 
Do góry