reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

No i mamy kolejną niespodziankę poturnusową:

FRANIU DZIS SAM USIADŁ!!

Franula robi to nie tak, jak powinien, sam sobie opracował frankowy wzorzec siadania, czyli mamy znowu co zwalczać.. wrrr
Mały podnosi przednią część ciała na wyprostowanych rączkach jak do raczków, nóżki układa w literkę W, odrywa łapki od położa (tu akurat opiera sie o szafkę, ale robi ten manewr także bez opierania się - niestety zdarzyło mu sie dzis przy tym stracić równowagę i wyrżnąć glową do tyłu... to przy pierwszej próbie było, gdy nie nadzorowalismy go tak bacznie w pozycji "nibyraczków)

diW2dvy0o7jfWg7Z2X.jpg


Potem przekłada 1 nóżkę do przodu

kMRFPV0Y1utfvJ62GX.jpg


aq6mh37yFDcgLekzhX.jpg


A potem drugą (przy tym też zdarza mu sie zachwianie równowagi, Bóg wiedziec czemu nie podpiera się z boku, choc to umie), a czasem nie daje rady wyciągnąc drugiej i robi taki obrót:

D2lU8xCb08PaL2WQaX.jpg


Poza tym Franiu zaliczył dziś swój pierwszy wypad w góry. Z okazji 10 urodzin siostrzyczki:)
Alez był szok tlenowy:) Mały spał 1,5 godz podczas wędrówki:) Padł jak kawka:)

kaM3JqqjImph8k3qnX.jpg
 
reklama
STO LAT dla Natalki!!!
Z tym siadaniem zaskoczyłaś mnie, na zdjęciach wygląda całkiem nieźle :tak:
Nawet jak ma swój własny wzorzec ;-)
Marzę o górach, jak tam pięknie, ja niestety nieprędko gdzieś się wybiorę :-( Ale wam się należało za te ciężkie 2 tygodnie :tak::tak::tak:
 
No, na zdjęciach całkiem nieźle, ale przy przekładaniu nóg do przodu traci równowagę, dziś w sumie ze 3 x się wyrżnął. I to do tyłu leci.. Poza tym przy takim siadzie strasznie koślawi kolanka. Trzeba będzie cos z tym fantem zrobić cholera.. Dobrze w sumie że w piatek mamy wizytę we Wrocławiu u dr Masgutowej, porozmawiam od razu i o tym.
Dorota, my mamy to szczęście, że mieszkamy w tak cudownym miejscu. Wada jest jednak opieka nad takimi dziećmi jak nasze.. Tej opieki nie ma w ogóle..:(
 
Masz rację z tą opieką, ja mówiłam w tym sensie, że kiedyś jeździłam często w góry, a z moim J po Jurze co tydzień wędrowaliśmy, tak sobie planowaliśmy z malutką wycieczki robić ale w naszej sytuacji to narazie awykonalne :-(
 
No pewnie. To też był nasz pierwszy wypad dopiero. Było super, tylko pchanie wózka..ekstremalne doświadczenie:)
 
reklama
Mój bohater:):):) Cudnie siada, wzorzec sobie poprawicie albo Franio sam zacznie sie podpierać. Wspaniała wiadomość!!!!!!


100 lat dla Twojej małej kobietki:):) dużo zdrówka, radości i usmiechu!!!! buziaki z Maciejowej
 
Do góry