reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Bardzo wazne jest dla mnie też to, ze Franiu podczas turnusu pracuje ze świtnymi pedagogami.
Tu terapia ręki z ciocia Moniką

I96bfoZgevA723RT4B.jpg


i absolutnie rewelacyjna ciocia Agnieszka (zajęcia z pedagogiem)

B7cR0YJmiWxBbWTQPB.jpg


Powyższe zdjęcie jest to tyle wazne, że Franiu nie był w stanie dotykac piachu.. Nie tolerował w ogóle tej materii.. A tu, ostatnie zajęcia i...szał!:tak:
 
reklama
I ostatnie dwa zdjęcia

Nauka raczkowania (Boze, jaki on był padnięty po "przejściu" 3 długości materaca.. rył nosem po materacu dosłownie..)

WspQyDoYZbIcSa6qwX.jpg


I ostatnie zdjęcie:
Franus usypia zawsze wtulony w swój ukochany kocyk (który dostał zresztą w prezencie od swojej pani dr z IMiDz). Tak się wtulił któregoś dnia na turnusie..

0rCygbB1UyafCasjdB.jpg


Mam nadzieję, że TVN da nam pieniądze na turnus w grudniu.
Wtedy tez Franula ma mieć zdejmowaną miarę na buciki do pionizacji (do ośrodka przyjeżdżają pani z firmy Piedro i zdejmują miarę dzieciom), wtedy od turnusu lutowego krasnal mógłby mieć ćwiczenia w butkach.
 
No na pewno jest zmęczony.. dlatego własnie przez 2 tygodnie po turnusie dzieci nie moga mieć rehabilitacji. W tym czasie też wychodza efekty turnusu. Dla nas to zawsze b radosny czas - jakbyśmy codziennie czekali na prezent od sw. Mikołaja:tak:
 
BRAWA dla Franuli! Niesamowity jest! Jestem baaardzo ciekawa co wspanialego przyjdzie po tym turnusie. Skoro juz w pierwszy dzien po widac takie efekty? :-) Franio idzie w gore :-D rewelka! Grzebie widze przy sprzecikach okołotelewizyjnych ;-) mały majster złota rączka wam rośnie
 
Szczerze powiedziawszy jestem zmęczona, ale to nic, oby postępy były:)

Kari, czytałam regularnie, co u Was. Z Adaśka tez niezły czempion rośnie:)

Dzięki dziewczyny:)
 
Franiowa moj jest poskramiaczem kabli. znajdzie chocby tylko kawalek gdzies wystawal. Gryzie je jak myszka wiec musze pilowac zeby wszystko bylo pochowane. idzcie faktycznie odpocznijcie... czekaja was wspaniale 2 tyg ;] bez rehab i z postepami.
 
reklama
Do góry