reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

Ehh... znowu ja wklejam zdjęcia... Powiedzcie jak już macie dość oglądania :tak::-)
 

Załączniki

  • DSC09480.jpg
    DSC09480.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC09491.jpg
    DSC09491.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC09475.jpg
    DSC09475.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC09463.jpg
    DSC09463.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Ech EWO wcale nie mamy dosyć .
Choinka fajna ,ale dla mnie za małąja wole OGROMNE;D.

a chłopaki superaęne śmieszki.
No i co ja widze,ADAŚ smoka cmoka,czy dla zabawy??
 
Justysiu smoka znalazł w szufladzie. Pierwszy i ostatni raz miał go w buzi gdzieś ok. 1 miesiąca życia :-D a że go dorwał i wogóle nie wiedział co z nim zrobić to Wojtek mu pokazał, że wsadza się go do buzi, no i oczywiście trzeba to było uwiecznić :-D

A co do choinki to ta kosztowała 130zł i stwierdzilismy, że nie warto dokładać kolejnej stówy, żeby była większa.
Dla dzieci to i ta jest śliczna, oczy im się świeca za każdym razem jak wracamy do domu i ją widzą :-)
 
Ostatnia edycja:
pewnie ,ze nie maco kasy wydawac no chyba,ze ma sie swoj las;-).

U nas tez Jula ostatnio znalazl smoka jeszcze po KAROLKU i nie wiedzial do czego slozy poodobnie jak u ADASIA.:-):-):-)

a choinka sliczna ,u nas mala jest a oczka sie swieca ,a co by bylo przy duzej:confused::-) ,pewnie by sie pojawily te swiatelka co u pewnej poslanki;-);-);-):-D.

A ADULKA mala lakomczuszka spryciara:-):-):-):-).
w tym roku juz choinki beda wymiatac.:tak::tak::tak:

litery mi sie pozmienialz i zle mi sie pisze.:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
przypominamy się :-):-)
na pierwszym zdjęciu Julki nowe hobby, podglądanie kogoś kto jest w ubikacji :-D
to przy lapku Jula zrobiła nam sama :szok::-D
no i widać na jednym moją choinkę :-)
 

Załączniki

  • ciekawska Julka.jpg
    ciekawska Julka.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 44
  • zrobione przez Julcię.JPG
    zrobione przez Julcię.JPG
    39,4 KB · Wyświetleń: 47
  • na sniegu.jpg
    na sniegu.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 48
  • szczęśliwa rodzinka.jpg
    szczęśliwa rodzinka.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 55
  • ja i Julka choinka.jpg
    ja i Julka choinka.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 54
Beatko super zdjęcia! My chyba też musimy sobie zrobić zdjęcie we czwórkę pod choinką :-) tylko jak utrzymać dwójkę dzieci, nie mówiąc już o tym by się usmiechnęli w tym samym momencie :-D
 
reklama
Do góry