reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

wszystkie dzieciaczki cudne są a jakie już duże, uśmiechnięte a jeszcze niedawno siedziały w brzusiach i zdjecia usg oglądałam. niesamowicie ten czas leci

to moja srajda mała
dsc00065yl.jpg


żółwik :-)
dsc00070dv.jpg
 
reklama
Jejku , jak te nasze dzieciaczki szybko rosna, jeszcze troche a beda obchodzic 1 urodziny:-)

A o to moja miesieczna dama
 

Załączniki

  • IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 76
Mysza daj jej czas :)
Moja już dlugo trzyma ,ale od niedawna i na ziemi nie lubi tylko na kanapie lub łóżku-taka wygodnicka hihi
 
Super zdjęcia z główką Julci - moja też już trzyma dzielnie i obraca nawet na prawo i lewo, bez środkowego przystanku :)
 
reklama
Piekne dzidzie, az sie chce ogladac.

Moja Lilunia ma duzo wlosow ale z tylu juz sie robi przecierka. Smiesznie to wyglada. Zaczesujemy pozyczke z boku poki co.
 
Do góry