reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

ankzoc no piekny i jki zgrabniutki!!! Ty po porodzie bedziesz mogla udawac ze w ciazy nie bylas:)))
maruchna gratuluje wygladu brzusia!!! no zero rozstepow!!! wyglada jak z reklamy!!!
a ja wlasnie sobie pare fotek szczelilam i az mnie zatkalo!!!! wiedzialam emi sie nowe rozstepy robia ale ze az tyle juz???!!!!! zobatszcie same...
 

Załączniki

  • SDC11775.jpg
    SDC11775.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 112
  • SDC11779.jpg
    SDC11779.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 92
  • SDC11780.jpg
    SDC11780.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 109
  • SDC11778.jpg
    SDC11778.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 101
reklama
mama bartusia heheh masz podobna bluzeczke do mojej :) heheh
 

Załączniki

  • P2200977.jpg
    P2200977.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 73
  • P2200970.jpg
    P2200970.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 68
tikanis - super brzuszek...

ankzoc - zgrabniutki....

mama-bartusia- ooooo spory ten twoj brzuszek...

marycha- super brzuszolek....
 
aga_k_m- kochanie nie jestem smutna, ale tak wyszlo zdjecie,, nie umiem smiac sie sztucznie a zdjecie robilam sobie sama wiec ciezko tak smiac sie bez powodu hehehe:-D

a zdjecie dalam tylko zeby pokazac mamie bartusia ze mamy podobne bluzki bo te zdjecie juz jakis czas tu dawalam hehe:-D
 
34 tydzień i nadal 109 cm :tak:

ja pocieszam się tym ,że moja bratowa miała pod koniec ciązy 136 cm :szok:
mam nadzieje ze jej nie dogonię :-p
 
reklama
W 3 tygodnie 5 cm:szok:szok......
ale sie ciesze ze dzidzius rosnie super fajnie ale szok!!!!
a czulam ze rano jak sie budze brzusio wiekszy niz jak sie kladlam spac;-)
pozdrawiam
 
Do góry