reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Ja mam teraz 18 tydzień i nie mam takiego fajnego brzusia jak wy :( już nie moge się doczekać aż wyskoczy. Gratuluje brzuszków maluszki rosną :)
 
reklama
Ja mam wrażenie że brzusio mi rośnie z dnia na dzień!! Ale wczoraj się zdenerwowałam, byłam na zakupach w supermarkecie i było gorąco, więc miałam rozpięty sweterek i było widać brzuch, bo przecież nie ma się czego wstydzić - to ciąża a nie tłuszczyk... i powiem Wam szczerze że tak ludzie dziwnie zerkali na mnie i na brzusio czułam się jak wybryk natury... :wściekła/y:Szczególnie młodzi mężczyźni, szeptali między sobą i miałam wrażenie że zaraz zaczną mnie wytykać palcami.... Było mi naprawdę przykro...
Też tak czasem macie, czy ja jestem przewrażliwiona?? Można się do tych spojrzeń przyzwyczaić??
 
sheeppy- no no juz widac okraglutki... fajosko...
inagination- super rosnie rosnie....

Ja wstawie w piatek fotki z usg i brzuszek aktualny...
 
Ja mam wrażenie że brzusio mi rośnie z dnia na dzień!! Ale wczoraj się zdenerwowałam, byłam na zakupach w supermarkecie i było gorąco, więc miałam rozpięty sweterek i było widać brzuch, bo przecież nie ma się czego wstydzić - to ciąża a nie tłuszczyk... i powiem Wam szczerze że tak ludzie dziwnie zerkali na mnie i na brzusio czułam się jak wybryk natury... :wściekła/y:Szczególnie młodzi mężczyźni, szeptali między sobą i miałam wrażenie że zaraz zaczną mnie wytykać palcami.... Było mi naprawdę przykro...
Też tak czasem macie, czy ja jestem przewrażliwiona?? Można się do tych spojrzeń przyzwyczaić??

a.eve spokojnie do spojrzeń idzie się przyzwyczaić, Ja wybrykiem natury dla ludzi jestem od dwóch lat i teraz nawet potrawie kąśliwie takiemu gapiu odpowiedzieć, a na spojrzenia na brzuszek wogóle nie reaguje wiem, że są bo je czuje, ale nie zwracam uwagti jak zazdroszczą to niech się gapią
 
kochane, mnie wywalilo, az sie dziwie, ze nie nosze blizniakow ;) a przytylam tylko 2 kg, wrzucam fotke, dzis zrobilam
 

Załączniki

  • 151220081210.jpg
    151220081210.jpg
    419 KB · Wyświetleń: 41
isabela- fajny brzusio, nawet nie wiadmo kiedy one rosną :-p Ja dziś byłam u położnej i przytyłam od początku ciąży dokładnie 1,7 kg
 
hej Isabela ale fajny brzusio!!!!!słodziak!!!!!
buziaki i pozdrawiam
wiesz ze u nas chyba tez dziewczynka !!!!ciesze sie ale ginekolog potwierdzi 9 stycznia
 
reklama
Do góry