reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny :-)
Czyli faktycznie rośnie :-)
I nie przez słodycze, tym razem :-D
 
reklama
Katarzynak83- Piekne to zdejcie i bardzo widoczne :)
e.ve - super brzuchol :)

Ja wczoraj bylam na wystawie " body worlds" -nie wiem czy slyszalyscie ale niemiecki naukowiec Gunther von Hagen.Wystawa prezentuje plastynaty, głównie ludzkich zwłok, i byly tam pokazane plody w roznych stadiach rozwoju.Widzialam dziecko w 19 tyg- zdziwilam sie ze w tych naszych jeszcze niewielkich brzuszkach taki duzy dzieciaczek juz jest.Byla rowniez matka z plodem.Niesamowity widok, niemyslcie ze jestem jakas dziwna ale ja to cialo traktowalam jak manekin w ktorym widac bylo ulozenie dziecka , organy otaczajace dziecko w lonie matki.
Dziewczyny jezeli bedziecie mialy okazje kiedykolowiek pojsc na ta wystawe(szczegolnie mamusie z Londynu-wystawa jest w o2 arenie) , naprawde polecam.
Jezeli bedziecie chcialy to moge przeslac wam linka ze zdejciami.
 
Justyna_0- nie no co ty to normalne , ze czlowieka fascynują takie rzeczy , ja też lubię takie wieć poprosze o linka!
 
Kasiu - dokladnie, mnie tez wydawala sie przerazajaca, ale wczoraj kolega wyciagnal mnie po pracy i naprawde nie zaluje.Jezeli masz wolny weekend spokojnie mozesz wybrac sie na rodzinna wycieczke i wziasc ze soba coreczke, bylo tam sporo dzieci...ktore byly bardzo zainteresowane.
 
Mąż bawił się aparatem rano więc wklejam jego dwa dzieła ;-) mamy 17 t i 6 dni
SL270390.JPG
SL270392.JPG
 
reklama
Do góry