reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

vikiigus trudno mi powiedzieć bo 4 idziemy na szczepienie (wtedy zmierzą) ale nakładam jej ubranka na 62cm i są już dobre - ona urodziła się maleńka 54cm i 2950g teraz waży już 5200 i rośnie nam w oczach :)
 
reklama
vikiigus trudno mi powiedzieć bo 4 idziemy na szczepienie (wtedy zmierzą) ale nakładam jej ubranka na 62cm i są już dobre - ona urodziła się maleńka 54cm i 2950g teraz waży już 5200 i rośnie nam w oczach :)

to prawie tak jak moja Viki :) tylko ona dopiero co 5kg osiągnęła:( ciekawa jestem ile mierzy Twoja niunia:)))
 
Dziewczynki nie zamartwiajcie sie waga kazde dziecko rozwija sie inaczej, sprawdzcie na siatkach centylowych jaka tam duza rozbieznosc jest, moja mala wazy 6kg w 10 tygodniu, a corka kolezanki pod koniec 6 miesiacaa 6,5 kg i obie mieszcza sie w normie
 
IMG660.jpgIMG665.jpgIMG664.jpgIMG663.jpgIMG662.jpgIMG661.jpgPrzymiarka przed chrztem
 
reklama
Do góry