reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

he, he a oto mój śpioch w swoim królestwie


ps...śliczna Hania...
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 17
  • b.jpg
    b.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 13
reklama
nineczka Hania to fajny bobasek sie zrobił. taka pulchniutka jest. a te kiciorki...nic tylko usmażyć na niedzielny obiadek:-D .
anja a co do synka to troszeczkę współczuję. musisz mieć ciężko bo z jednej strony chciałabyś dla niego jak najlepiej, a z drugiej to przy takich zachowaniach trzeba być stanowczym.
twój opis zachowania dziecka przypomniał mi kilka scen z "super niani" (zobaczyłam może ze 2 odcinki) i to naprawdę przerażające jak dzieciaki mogą stać się dla rodzica uciążliwe. jak ty starasz się załagodzić takie sytuacje, kiedy twoja pociecha zamienia się w niesfornego diabła?
 
anii a twoja lilcia to taka kochana jak śpi (i nie tylko jak śpi):-D .
królestwo ma rzeczywiście jak z bajki.
ale tych włosów to nie przeżyję:tak: :-D . a spineczki już masz?
 
ojojoj kochaniutkie lilcia piękne ma włoski tylko pozazdrościc...ja to sie nie moge doczekać właśnie jak będe mojej Pauli spineczki wpinała...:-)
Hania ma piękne królesto i tak słodziutko piusia...:-)
1)Paula na posiedzeniu
2)moja poważna minka
 
Rany, jakie te nasze dzieciaczki śliczne :-D:-D:-D
I jakie duże! Zajrzalam na styczniówki. I pomyśleć ze nasze też jeszcze niedawno byly takie malusieńkie a my panikowalyśmy przy zmianie pieluchy nie mówiąc o kąpieli :-D:-D:-D
 
Faktycznie te wasze 3 miesieczne dzieciaczki to takie śliczniutke,i narazie słodziutke.:-) Ja naprwde nie spodziewalam sie ,że moj synek bedzie tak postępował, własciwieo od 2 m-cy(ma 15-mcy)jest nieznośny:wściekła/y: .Na jego agresje reaguje ignorowaniem,choc przyznam sie ze po lapach juz dostał, kiedy nas leje.Ale to tez nie skutkuje. Mysle ze musi z tego wyrosnąć.A gdy nie zwracam uwagi na jego zlosci,po czasie rezygnuje.Trzeba byc konsekwentnym.Nie pozwalam mu na wszystkie zachcianki-a wierzcie mi im dziecko starsze tym wiecej chce.Choc moja 4-letnia corka jest calkiem inna.Nigdy nie wymuszala zlościa i świetnie zajmowala sie sama,a mały potrzebuje znacznie wiecej uwagi ze strony rodzicow.OJ puki dzieci male to problemy mniejsze,ale im starsze to problemy rosna do wiekszej rangi.Ale nie jest zle .:-D
 
Paula całuśna jest ale na spineczki to będzie musiała poczekać. Lilka już miała pierwszą spinkę na Boże Narodzenie jak miała niecałe 1,5 miecha...
Anja a Tobie to współczuję, no cóż ja jeszcze nie mam doswiadczenia z takimi większymi brzdącami więc nie doradzę, ale są mamy na forum które mają większe dzieciaczki to może coś niecoś przeżyły...na razie trzymaj się twardo i nie dawaj się wpędzić w maliny przez małego...najważniejsze że ma kochającą mamę.
 
Hania piekna- córa tatusia...jak to córeczki...;-)
Lila ma te włosy- aj-jaj...super królewna...a te raczki do góry podczas spania mnie zawsze rozbrajaja-Sarniak tez tak robi:tak:
Paula słodki miny szczela:-D ...ale wraz z Sarenka to na te spineczki bedziemy musiały Kaira poczekac:tak: :-D a ja bym tak chciała juz francuzy plesc:-) ;-)
a to my z dzisiaj....
 

Załączniki

  • DSCN1663.JPG
    DSCN1663.JPG
    60,2 KB · Wyświetleń: 11
  • DSCN1664.JPG
    DSCN1664.JPG
    32,2 KB · Wyświetleń: 13
  • DSCN1660.JPG
    DSCN1660.JPG
    34,9 KB · Wyświetleń: 14
Meggi ślicznie razme wyglądacie...córeczk piękna jak mamusia:-) mi się strasznie podoba reklama tych jedzonek w słoiczkach dla maluchów tam jest taka dziewczynka co ma piękniusią spineczke we włoskach ah....no tak jeszcze sobie dłuuuugo poczekamy...
1) kciuk w ruch
2) brzuchowanko
3)z mamusią
4,5)moje nowe wdzinako
6)mój usmiech
 
reklama
Do góry