reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Kasia rzeczywiście fajna ta piana...ale Maksiu o wiele fajniejszy
Anja witamy, witamy...fajne masz dzieciaczki...
 
Anja witaj- dzieciaki cudne- moze opowies zam cos o sobie- jest taki watek- O nas...
Ale piana Kasia....chyba musimy tez wypróbowac bo nasz panna uwielbia chlapu chlap- wiec pewnie piana sie spodoba...
 
Witam.Nie wiem jak ale pomylił mi sie rok urodzenia i wpisalam w 2006 a moj synek urodzil sie 2005 .Jestem nowa i wogole nie sugerowalam sie rocznikami, a teraz wisze ze na forum są odrebne posty.Sorki za wprowadzenie w błąd.A sama nie wiem jak moglam pomylic rocznik urodzenia:)Natomiast córka Lidia 16 lutego 2003r.Zdjęcia dzieci były robione pięc m-cy temu
 
no to teraz wszystko się wyjaśniło...bo też nie mogłam uwieżyć że Twój synek ma niespełna 3 miesiące...:-)
 
no ja też w głowę zachodziłam jak to możliwe że ten bobas taki duuuży:szok: a tu ci masz:-D . kurcze szkoda bo cieszyłam się że kolejna dziewucha do nas dołączy a tu nici. pomyłki każdemu się zdarzają.....
 
Anja - witam i mimo wszystko nas nie opuszczaj! Masz większe od większości z nas doświadczenie więc zaglądaj do nas i ratuj gdy potrzeba :-):tak::-)
 
reklama
Dzieki!!!Ciesze sie ze moge do Was zaglądac.a co do mojego doswiadczenia,to co krok napotykam problemy z ktorymi nie moge sobie poradzic.Główny to taki,że moj synek wszystko wymusza krzykiem,nawet bije i rzuca sie na podloge.Moja starsza corka nigdy tak nie zrobila,a on notorycznie.Dobrocią ciezko zalatwic ta sprawe,ale złościa jeszcze gorzej.tak wiec widac,iz kazdy ma problemy z ktorym trudno poradzic.:-)
 
Do góry