reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Pola wszytcy tak mowia ale on nie taki duzy jest cos ok 6kg wazy i mierzy ok 68cm moze wiecej tylko lepek ma duzy 40cm mu sie zrobilo ale Ty kochana masz dziewczynke one zawsze sa delikatniejsze w rysach.... causki za cioteczek wynudzona mamusia z lodzi... dajcie jeszcze jakies testy bo nie ma co robic z tym super rodzicem bylo fajne tez wyszlo mi ze jestem prawie super.. ale z karmienia piersia dalam noge...
 
Witam>Jestem szczęśliwą mamą kochanego Konradka-urodzonego 2 listopada 2005 roku( 58 cm i 3850 wagi), oraz 4 letniej Lidki.Myślę że świat bez dzieci byłby pusty, a moje życie nie mialo sensu.Ciesze sie tak bardzo z moich dzieci że pragnę tym SZCZĘŚCIEM podzielić się z innymi.
 
Witamy kolejna listopadową mamuskę!!! Mam nadzieje że będziesz się często udzielac na forum:tak: Śliczne dzieci, a synek to nie wygląda na takie maleństwo;-)raczej na starszego, to tak jak synek Lucy;-):-D Mój synek też ma na imie Konradek:)
 
Anja witamy serdecznie dzieci sliczniutkie i mam nadzieje ze czesciej bedziesz sie dzielila swoim szcesciem z nami...?! a synek faktycznie wyglada na starszego niz trzy miesiace...moze troche nam opowiesz o sobie i swojej rodzinie? zapraszamy
 
Witaj Anja! Fajne dzieciaczki! W końcu ktoś z mojego województwa.A już myślałam,że północ sama reprezentuję:)
 
Chomiczek ślicznie wygląda i faktycznie na straszego tak na około 5 miesięcy albo przesadzam no może 4,5 :)

Anja witaj w naszym gronie a twój Konradek to na 5 miesięcy już napewno wygląda...no właśnie czy Ty napewno z listopadówek? ;-)
 
oto nasz Maks. Podziwiajcie jego boski ryjek:-D .
Zdj%eacie(69).jpg
Zdj%eacie(71).jpg
Zdj%eacie(75).jpg


Zdj%eacie(81).jpg
Zdj%eacie(82).jpg
Zdj%eacie(60).jpg


Zdj%eacie(67).jpg
Zdj%eacie(64).jpg
fajny co?
witaj anja:) fajnie że kolejna laska do nas dołączyła
 
Anja,super,że dołączyłaś :-) do nas,Listopadówek.Synka masz cuuuuudnegoooo!!!!!
Kasia,a w czym Wy kąpiecie Małego,że ma taką pianę podczas kąpieli????????????
 
reklama
używamy kremowego płynu do kąpieli z "nivea baby". ma 300 ml i kosztuje w przybliżeniu 9-10 zł. jest też wersja płynu do kąpieli i szamponu do włosów 2 w 1, które nie powoduje łzawienia (też polecam). taki płyn wystarcza na długo bo nie trzeba wiele wlać a piany sopro się wytwarza. no i można dla takich maluszków jak nasze go stosować:-D .
poza tym łatwiej mi się kąpie malucha w płynie niż mydełkiem:tak: .
a najfajnieszje jest to, że Maksio ma straszna frajdę z ta pianą, co zresztą widać na zdjęciu.
a jak tylko go wyciągam z wanienki to wielki płacz bo "woda mu uciekła".

aha- i jest polecany przez instytut zdrowia matki i dziecka
 
Do góry