reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe - opinie, doswiadczenia

ups... no to może dać wam czadu...
ja w takim wypadku jadę z tyłu, jak śpi to poprawiam główkę (strasznie mnie denerwuje, jak zwisa bezwładnie albo na boki) albo uspokajam jak się drze ... ale przede wszystkim nudzę się jak mops:baffled:
dlatego tak czekam na zmianę fotelika, bo już mam dość oglądania zagłówka
 
reklama
dziewczyny mam do was pytanie.bo kupujemy niedlugo kolejny fotelik.tylko nie wiem czy 9-18 czy 9-36.i ja to bym najchetniej nowy kupila ale M sie upiera zeby uzywany kupic :/ i chce jakis maxi cosi.ja juz sama nie wiem czy moze lepiej kupic w tej samej cenie co uzywany lepszy to nowy jakiejs mniej znanej firmy (= bez testow) jak radzicie?jestem zla bardzo bo sie naczytalam i nasluchalam ze fotelik powinien byc nowy a nie second hand, w dodatku od kogos kogo sie nie zna i nie wie sie czy nie byl powypadkowy...jak radzicie?ja wlasnie jestem w trakcie czytania watku wiec jak powielam pytanie to sory....choc pewnie nie powielam bo chyba tylko u mnie taki problem :/
 
louise-szczerze mowiac pojecia nie mam.rzeczywiscie wszedzie slyszy sie by foteliki kupowac nowe co nie znaczy ze te uzywane sa do kitu.chyba jedyne ryzyko istnieje tylko dlatego ze nie wiemy czy powypadkowy i tyle.nic ci chyba nie poradze bo sama nie wiem jak sprawdzaja sie te nietestowane ale byc moze ktos bedzie bardziej blyskotliwy niz ja he he.poza tym ja jeszcze fotelika nie zakupilam ale mysle ze tez bedzie to maxi cosi.
 
dzieki dziewczynki za odp :-) doczytalam caly watek i widzialam, sasanka, wlasnie ze radzilas nie kupowac od handlarzy tylko od osoby prywatnej :tak: juz Mkowi powiedzialam i mam nadzieje ze tak zrobi jak chce uzywke kupic.choc moze mu sie zmieni.narazie maly jezdzi jeszcze starym-nie siedzi pewnie a i glowka nie wystaje-tylko kopytka troche za bardzo.jednak na wyjazd wakacyjny na poczatku lipca juz musi byc nowy, a chcialabym zeby maly troche w nim pojezdzil-co najmniej 2 tyg zeby zobaczyc jak raeguje na nieg, bo droga bedzie dluga
 
_louise_ my mamy 9-36 RECARO Fotelik YOUNG SPORT 2.0 kolory 2011 OD RĘKI (1595748721) - Aukcje internetowe Allegro, nie wiem w jakim tempie rośnie Twój Staś, ale jak Antiego przymierzyłam do fotelika 9-18 to fotelik się trochę maławy wydawał. Ten który ostatecznie kupiliśmy w swojej klasie uchodzi za bezpieczyny, a i mój m się uparł, bo recaro sportowe fotele do samochodów produkuje, więc dla niego wybór był jeden...Co prawda kupiliśmy nowy fotelik, ale rozglądam się też za używanym, bo kilka razy ja małego zawożę do żłobka a m odbiera więc musimu na dwa samochody jeździć do pracy i później kombinować :eek:
 
Dlatego ja na razie rozpytuje wśród znajomych, może się coś trafi. A z allegro to dokladnie tak jak Ty piszesz.
 
No niby mówi się że nowy, ale ludzie kupują używane i jakoś dają rade. Nie wszystkich musi być stać na nowy. Ja bym chyba wolała uzywany ale dobrej firmy niz nowy bez crastestow. My mamy Maxi Cosi Tobiego i jest super:) Ma zagłówek i 4 w testach:) Podobnie wypada Peral z MC ale to juz na bazie isofix i dla nas za drogi, a Priori ma niestety tylko 3 w testach bo nie ma zagłowka i przy zderzeniach bocznych gorzej! Jeszcze Kinga Romera duza ludzi kupuje, tez 4 w testach:)
 
My mamy Kinga - wygodny i ogólnie ok, ale... Wczoraj zakupiłam do niego matę antypotną, bo jak wracaliśmy z weekendu,musiałam Radka wyciągać i wietrzyć, taki był spocony, a w samym bodziaku i śpiochach jechał,przy klimie ustawionej na 21 stopni :/
 
reklama
Witajcie, przeczytałam cały wątek fotelikowy i mam mętlik.
Generalnie moja Zuzia jeździ jeszcze w małym maxi cosi, generalnie jestem z niego zadowolona, ale wiadomo pora na zmiany zbliża się.
Oczywiście chciałabym by fotelik był bezpieczny, wygodny i posłużył jak najdłużej, ale to chyba oczysiste.
Pisałyście o foteikach głównie 4 firm
MC - Tobi, Priori xp, pearl
Roemer - King plus
Jane - Exo
Recaro - sport young

Wiem, że niektóre z was użytkują już jakiś czas czy możecie napisać jakieś wasze wnioski - z góry dziękuję
 
Do góry