reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

Madziu- ty jeszcze nam tu radzisz, kochana jesteś .... dziękuję, że jesteś z Nami. Ja wiem, że nie chcemy oszczędzać na foteliku, choć trochę zwiększymy szanse ....:sorry2:
 
reklama
To ważny temat o tych fotelikach. Widze po znajomych, że często bagatelizowany. Niedawno widzialam w markecie taki fotelik od 9 kg za 30 zł.... Nie bede opisywać wniosków z jego oględzin, bo mnei wręcz zszokowało to, ze coś tak beznadziejnego pojawia się w ogóle na rynku!!!! My fotelik wybieraliśmy długo, bo ja mam z mężem kuku na punkcie bezpieczeństwa. W sensie takim, że mam świadomosc, że w tym temacie nie ma co oszczedzac. Zdecydowalismy sie na bebeconfort taki obracany, żeby było łatwiej dziecko usadzic w nim. Jest on spory no i ciezko jest go przekładac na szybko z auta do auta. Chcemy więc zamówić drugi do mojego samochodu i będzie to maxi cosi tobi ze względu na to, że to 2 fotelik jaki spełnił nasze wymogi no i trochę tańszy.
 
gaaliyah wtecz w tym watku chyba zgred wlasnie link wstawila do takiego fotelika obracanego tej firmy o ile sie nie myle.

wiecie co dziewczyny my tu taki badziew mamy tego ramatti i teraz zaluje, bo rzeczywisci moglam sie uprzec i kupic tobi. ale tez o tym ramatti czytalam w gazecie, ktorejs o dzieciach, ze mial testy itd i jest jednym z bezpieczniejszych fotelikow na rynku i to za tak przystepna cene. wiec jest to dla mnie jakas pociecha. wiem jedno - ja za kolko jednak juz nie zdecyduje sie wsiasc. a ostatnio chcialam sie przemoc i z kacprekiem sama gdzies sie wybrac, ale jednak nie


koszt tego bebe fotelika to ok 1200zl, moze 1000zł.
 
Za drogi był! Ale pieniądze z chrzcin były odlożone. No i wiedzieliśmy, że chcemy kolejną dzidzię więc dzieliliśmy cene na 2 żeby to lepiej wyglądało ;-) Nie żałujemy. Dziecko w aucie umieszczamy bardzo sprawnie i wygodnie dla nas, bo fotelik ustawiamy na wprost siebie.

Bebe Confort Axiss
 
a my dziś kupiliśmy fotelik Britax Elipse Si
v7yy38.jpg


2e4d7ki.jpg
 
reklama
Ja w środę też odebrałam przesyłkę z fotelikiem. Kupilismy maxi cosi tobi i mam nadzieję że to był dobry wybór. Jak tylko usadowie w nim Rafcia to zrobie fotkę i wstawię.
 
Do góry