reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Dziewczyny anie wiecie przypadkiem czy są i gdzie pokrowce na foteliki te 0-18kg, my dostaliśmy od znajomych ale niestety jest porwany w miejscu pasów ten materiał i chciałabym go zmienić.
 
reklama
ja widziałam w takich sklepach co sprzedaja foteliki - ale to troche droga sprawa była, bo pytałam o pokrowiec do rómera, a takich nie orginalnych nie mieli
 
Krystian jezdzi w Trianosie, on jest niby 9-36, ale wg mnie jest minimum od13... w kazdym razie 9-kilowego malucha bym tam nie wsadzala, bo stanowczo za szeroki.

Krystian jest dlugi w plecach, wiec od poczatku jezdzi na wyzszych pasach... i jeszcze troche tak pojezdzi, bo jak przymierzalam mu samochodowe, to jeszcze z 10 cm przydalo by mu sie podrosnac, czyli jak licze, bedzie wowczac wazyl te 20 kg... on z uwagi na te dlugie plecy zaczal mi wystawac z fotelika do 18 rok temu... oczywiscie nie na tyle, zeby nie mogl jezdzic (mielismy wowczas kupionego uzywanego romera), ale skoro jezdzilismy duzo czesciej niz zakladalismy, to kupilismy nowego Trianosa, ktory wydal sie idealny na ten wzrost i wage...

mam gdziec zdjecie z wiosny Krystiana w foteliku, jak znajde to wrzuce...
 
A ja mam pytanie - jakich fotelików używają Wasze dzieci? Chodzi mi o konretny model, a nie tylko wagę... zastanawiam się nad kupnem do innego samochodu, przyznam, ze się waham i czekam na podpowiedzi.
 
a3.jpg

dokładnie ten-Ramatti-Venus, ale już wyrastamy.Jeżeli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo- dla mnie super był.
 
tymek ma coneco zenith bardzo wygodny, fajny.

zenith02.jpg


zośce kupiliśmy maxi cosi priori xp, ale wciąż nie wazy tych 9 kg... nie wiem czy już mogę ją tam wsadzić? waży 8200 i nie wiem kiedy dorośnie do tych 9. liczyłam ze to będzie już teraz ale przez te choroby przez 3 miesiące przybrała tylko 200 gramów. a z tego małego troche nogi jej wystaja i się wpierają w fotel... doradźcie!
 
Oli nadal w maxi cosi, jeszcze się mieści ;-)

Efunia Oli też nie ważył minimalnej wagi jak mu zmieniłam fotelik. Jeśli stary jest już dla Zosi za mały - w sensie za krótki, a nowy - nie za duży, to możej jej zamienić. Posadź ją w domu w nowym foteliku, pozapinaj pasy i posprawdzaj czy wszystko jest OK, czy dobrze ją pasy trzymają, jak główka się układa, czy np. pas nie przechodzi po jej twarzy itp.
 
reklama
dzięki doxa :-) bo ja zaczęłam się zastanawiać czy ona do roku te 9 kg osiągnie.
tymek w swoim pojeździ jeszcze ze 3 lata pewnie, bo on trochę wyższy jest niż maxi cosi
 
Do góry