reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

Ha, ha. Nie chcę być złośliwa, ale być moze właśnie widziałaś mamę mojego chrześnika, bo ona podrózuje audi:) serio:)
 
reklama
dziewczyny a jaki fotelik byscie najlepiej polecaly??nie orientuje sie w nich wogole a musimy kupic niedlugo naszemu maluszkowi

My używamy jane strata i z czystym sumieniem możemy go polecić. Co prawda nasz dzidziak nieco wyprzedził nowy model (mała urodziła się w grudniu, a nowy model straty ma wejść jakoś teraz do sklepów), ale ten stary też jest bardzo dobry. mnie do zakupu przekonały rekomendacje koleżanek, ale takze filmiki instruktażowe na youtube. poogladaj, naprawdę warto. a co do samej straty: podoba mi się zwłaszcza regulacja ułozenia dziecka w foteliku (inna na pierwsze cztery miesiące, a inna na póxniej) oraz to, ze pełni też funkcję nosidła. jesli chodzi o dodatkowe bajery to w zagłówku ma wbudowaną pozytywkę z trzema melodyjkami:)
 
matka_polki no ja też mam priori i jestem też nie zadowolona, tak samo się kolebie, znaczy można go chwycić i nim potrząsnąć, trochę nie przemyślany zakup, ale teraz nie zmienimy już, zastanawiamy się nad ISOFIX bo ponoć priori z isofixem ma 5 w testach więc maxa
 
Witam,

na naszym osiedlu po tym reportażu pojawiły się dwie oferty sprzedaży tego fotelika. Na pewno ich wcześniej nie było, bo razem z mężem przymierzamy się do zakupu używanego fotelika dla naszej półrocznej córki.

Przyznam, że coś mnie trafiało kiedy w opisie fotelika te dwie oferty miały zaznaczone, że jest bardzo bezpieczny. Czy wystawiający te foteliki myśleli, że nikt nie ogląda telewizji??? Ja rozumiem, że pewnie ci Państwo z przerażeniem oglądali ten program i czym prędzej chcieli pozbyć się feralnych fotelików swoich pociech, ale uważam, że nie kosztem bezpieczeństwa dzieci innych rodziców.

A co do programu to wkurzyłam się kiedy ktoś z kierownictwa firmy stwierdził, że te foteliki są przeznaczone dla tańszego segmentu. Wynika z tego, że biedniejszym rodzicom bezpieczeństwo ich dziecku się nie należy???

MASAKRA JAKAŚ !!!

Pozdrawiam!
 
martaro nie radzę kupować używanego... możecie trafić na taki ze stłuczki czy wypadku, a taki fotelik już się nie bardzo nadaję, a na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać
 
Taki wózeczek 3 w 1 obecnie mam i ten fotelik dla maluszkow..chodzi mi o nastepny fotelik bo ten o ile sie nie myle jest do 11 kg...z jakiej firmy mozecie mi polecic z czystym sumieniem??





 
Ja mam porównanie między maxi cosi model citi i stratą od jane. Generalnie Maxi cosi mnie rozczarował, bo był dość szeroki, a strata jest taka bardziej przytulna. Poza tym ma aż 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa ADAC, a 5 gwiazdkami może się poszczycić mało który fotelik. I to nas w zasadzie przekonało ostatecznie.
 
matka_polki no ja też mam priori i jestem też nie zadowolona, tak samo się kolebie, znaczy można go chwycić i nim potrząsnąć, trochę nie przemyślany zakup, ale teraz nie zmienimy już, zastanawiamy się nad ISOFIX bo ponoć priori z isofixem ma 5 w testach więc maxa

No popatrz, to masz dokładnie to samo, a na innym forum laska co handuje maxi cosi mi wmawiała, że priori są rewelacyjne i że na pewno coś źle zamontowałam.. Kurczę, mój mąz mówi, że płacą jej pewnie drugą pensję za takie pisanie. I to głupot, bo sama nie używa, to pewnie nie wie, jak jest w rzeczywistości. Kazałam mężowi zapinać ten fotelik od nowa, ściągać pasy, cudować i dalej się kolebie. Przereklamowane to maxi cosi niestety. No ale też przecież na śmietnik nie wyrzucimy... To może faktycznie ten isofix coś da. Chociaż te ich bazy coś wadliwe, był taki artykuł, nie wiem, czy czytałyście? Ja go jakoś przypadkiem znalazłam:
[FONT=&quot]http://fotelik.info/pl/news/maxi_cosi_wzywa_do_wymiany_baz_familyfix,72.html[/FONT]
teraz do drugiego auta kupiliśmy stosunkowo niedrogi nautilus od graco i póki co sprawdza się świetnie!
 
Ostatnia edycja:
martaro nie radzę kupować używanego... możecie trafić na taki ze stłuczki czy wypadku, a taki fotelik już się nie bardzo nadaję, a na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać

Dokładnie, lepiej nie ryzykować. Lepiej oszczędzić na czymś innym, a niech dziecko ma maksymalne bezpieczeństwo!!
 
reklama
matka_polki ja właśnie przekonana, że maxi cosi to dobra firma (ich foteliki od 0 do 9kg są jednymi z najlepszych na rynku ponoć) kupiłam jak głupia, bo ładny bo dobre opinie i tak dalej ,więc kupiłam. Strasznie żałuje, my też podobnie jak Wy montowaliśmy na milion sposobów, ale nic z tego ,w obie strony się kolebał. No ale co zrobię, też nie wyrzucę na śmietnik. Puki co staram się jechać powoli i bezpiecznie, do nowego auta dokupimy isofix, może coś da? No bo chyba już nie sprzedają tych trefnych baz. Ogólnie mega się rozczarowałam na maxi cosi
 
Do góry