reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

też ma fotelik graco,tylko że Graco Nautius. Kupiłam go tak naprawdę przez przypadek, ponieważ idąc do sklepu po fotelik miałam upatrzony całkiem inny ale w sklepie powiedziano mi że lepszy będzie ten. Wybrałam go i naprawdę nie żałuje, dziecko się nie poci, ma duży komfort -nie poci się, ma regulację siedzenia, jest bardzo bezpieczny i co jeszcze jest do ok 12 rok życia, super!
 
reklama
my przy zmianie fotelika, która nas niebawem czeka pewnie zdecydujemy się na jane montecarlo r1. Mąż go wynalazł gdzieś i faktycznie jest to jeden z niewielu modeli który spełnia wszystkie nasze oczekiwania a co więcej, jego kolega ma taki już od dobrych paru lat i po tym czasie nadal fotelik wygląda super, wkładki w stanie idealnym tapicerka tak samo. To mnie przekonuje bo nie chce za następne 2 lata wymieniać fotelika bo się "skończył" przed czasem
 
jesli szukasz fotelika to przede wszystkim bezpieczeństwo bo do tego służy fotelik,czyli atesty i itp sprawy,jest taki ranking fotelików zobacz sobie tam,do tego najlepiej udać siędo sklepu podpytać sprzedawcę,przymierzyć dziecku,do wzrostu,wagi,siedzenia ,żeby fotel był też wygodny,fajnie jak można przymierzyć do samochodu,ja polecam maxi cosi- bardzo dobre foteliki popytaj zobacz sobie
 
z fotelików dla starszych pociech mogę polecić graco nautilus i graco coast, bezpieczne foteliki w przsytepnych cenach, łatwy montaż, stabilne, czego chcieć więcej ? :)
 
właśnie ze względu na wysokie wyniki w testach bezpieczeństwa chyba zdecydujemy się właśnie na jane montecarlo r1
 
apis25@ jane montecarlo r1 są stabilnymi fotelikami i bezpiecznymi - a widziałaś ceny ? ja sprawdzałam i muszę przyznać, że są miłe dla oka :)
 
tak faktnycznie cena zaskakuje. jak na poziom bezpieczeństwa i staranność wykonania fotelika to jane monecarlo jest kusząco tani :) a ostatnio jeszcze gdzieś go w promocji widziałam tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie i boje się że przegapię buuuuu :p ale już na 100% jesteśmy zdecydowani na ten model :)
 
reklama
ja też mam model marki graco, już był na forum wspominany - mowa o modelu nautilus. złego słowa o tym foteliku nie mogę powiedziec. jest bardzo solidny i mozna go dostać w dobrej cenie. warto tez podkreślić, że nie ma problemu z praniem pokrowca w pralce.
 
Do góry