reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

Confi, dzięki .. wredna jesteś prawie :-p:-p:-p jak ja :-D i prawie :-p:-p:-p tak samo kochana:-D

Jeśli chodzi o mnie, to ja chętnie oddam swoją kandydaturę Confi, jeśli Ona chce :tak:

rozbawił mnie Twój post :-D:-D:-D
ja sama nie wiem czy chcę,ale miło mi ... z resztą ...ktokolwiek zajmie to stanowisko to i tak będzie dobrze :tak:
ja się nie ciśnieniuję ;-):-p


Dziękuję za jednyną odpowiedz...
a do usług ;-)
podziękowania się należały
 
reklama
Ja sama niejednokrotnie zadawałam pytanie, ale nie otrzymałam ani jednego posta z odpowiedzią. Niestety nie jest to miłe.

aneteczko kochana :tak: Strasznie bierzesz to do siebie. Mnie też się to zdarza, że ktoś mi nie odpisze na pytanie, ale zdaję sobie sprawę że w natłoku tych wszystkich informacji które się tutaj pojawiają co któryś post może po prostu umknąć. Na pewno nie jest tak że ktoś Cię olał bo po prostu tak chciał. Ja ponawiam pytanie i w końcu ktoś mi odpowie :tak:
 
Marzenko
Oczywiście że wszystkie jesteśmy Ci tu wdzięczne :tak:
Jeśli o mnie chodzi - mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa (czy jak to się tam pisze) Zapomniałam Ci napisać i możesz dać mi w mój tłusty (tak barmanko, tłusty i prawda w oczy nie kole :-p) tyłek :rolleyes2:
 
A co do moderowania
To ja mam taką propozycję.
Bo wyjdzie, że zaraz będą tu padały osobiste propozycje, komuś będzie przykro, ktoś poczuje się urażony. A to chyba nie o to chodzi.
Myślę, że można zrobić to w taki sposób, oczywiście robotę zwaliłoby się na Ankzoc :sorry: Bo dziewczyna jest sumienna i prawa :rolleyes: Niech sobie sama we własnym zaciszu domowym zrobi coś na kształt losowania. Na karteczkach napisze imiona(nicki) kandytatek i dwie z zamkniętymi oczami wylosuje. Będzie sprawiedliwie i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji ...
Tak sobie pomyślałam :sorry:
 
Nie biorę tego do siebie, ale jeśli ty i Confi upomniałyście się o uwagę to i ja tak zrobiłam:-p
i słusznie :tak: dzięki temu wiadomo ze w natłoku tematów coś zostało pominięte ;-)
a Moniqsan pewnie chodzi o to ze nie musi Ci się z tego powodu robić przykro, tylko po prostu ponawiasz temat i juz :tak:
 
a mi jest przykro że nikt o mnie nie pomyślał.....:-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ide sobie jak mnie nie chcecie :p

O! Właśnie o to mi chodziło!
Zapomniałam dopisać w tym swoim poście o moderowaniu co autor miał na myśli.
A miałam napisać o tym, żeby kandydatki wybrać z pośród tych najwięcej się udzielających, mających czas na oddanie się forum codziennie itd
Przecież takie propozycje:
ja jestem za tą, a ja za tą są bez sensu. Jakoś to rozwiązać trzeba :tak:
 
reklama
Do góry