reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Facet zazdrosny o kota ?!

To tym bardziej skonfrontował abym to ze specjalista. Faceci są dziwni.
On nie jest dziwny. On jest nienormalny. Być zazdrosnym o kota 🤣🤣🤣🤣 proszę cię dziewczyno. Moim priorytetem było, żeby mój facet kochał zwierzęta, bez tego nie byłoby związku. Jak człowiek jest zły dla zwierząt, to i dla ludzie będzie.
W dodatku mając zwierzęta, nie zbudowalabym relacji z kimś kto ich nie lubi.
 
reklama
Bo najłatwiej bezbronną osobę. Podobnie osobowości narcystyczne nie interesują się silnymi jednostkami, które znają swoje granice i wyraźnie je stawiają. Takiej osoby nie zmanipulują, nie osaczą i nie zatrują.
 
Moj facet lubi koty, sam nawet miał kota w domu rodzinnym, ale mnie martwi to że jest o mojego kota zazdrosny. Dzisiaj znowu był u nas temat kota i powiedział mi że mu to przeszkadza że poświęcam więcej czasu kotu niż jemu, ale nie wydaje mi się żeby mógł mu zrobić krzywdę.
 
Dokładnie, bardzo interesuje mnie ten temat i szczerze, chyba każdy najpierw gnębił zwierzęta.

Wiekszosc z nich.


Moj facet lubi koty, sam nawet miał kota w domu rodzinnym, ale mnie martwi to że jest o mojego kota zazdrosny. Dzisiaj znowu był u nas temat kota i powiedział mi że mu to przeszkadza że poświęcam więcej czasu kotu niż jemu, ale nie wydaje mi się żeby mógł mu zrobić krzywdę.

No to już nie rozumiem.
Masz powód do niepokoju czy nie?
 
Wiekszosc z nich.




No to już nie rozumiem.
Masz powód do niepokoju czy nie?
Tak mam problem jak już pisałam wcześniej ale mam małe zamieszanie w głowie i już sama nie wiem jak o tym myśleć, z jeden strony się boje że może z zazdrości mu coś zrobić i co będzie jak urodzi się nam dziecko ? A z drugiej strony nie wydaje my się żeby mógł go skrzywdzić - przynajmniej mam taka nadzieje. Nie chce go usprawiedliwiać ani szukać jakiś wymówek, nigdy w życiu bym nie przypuszczała że będę mieć taka sytuacje w domu.. trochę to chore i naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić albo wyjść z tej sytuacji.
 
reklama
Sama mówisz, ze to egoista i narcyz.
Pomijajac kwestie tego nieszczęsnego kota, to w innych aspektach życia to za dobrze nie wróży.
Dzisiaj kot, jutro dziecko, za tydzień rozchoruje ci się mama i on będzie jazdy urządzał, ze ty zbyt duża czasu z nią spędzasz…
Potem będzie praca, wakacje, zakupy, nóg wie co jeszcze.
Egoista to egoista. W każdym aspekcie życiowym. Narcyz tak samo.
Po prostu kot jest wstępem.
 
Do góry