reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Ja tam w moje przynajmniej wierzę . Noc przed zrobieniem testu śniło mi się , że byłam przy operacji- wyciagli dziecko z brzucha, kleszczami wyrywali mu zęby a Potem włożyli spowrotem . Do końca życia nie zapomnę tego snu i czułam, że źle wróży . Ale racja taka psychika bo mi się szpital i dzieci od miesiąca snija też nie przyjemne ... 🙄
jakbym w moje sny wierzyła to bym była bezzębna i nieżywa bo mam bardzo pojebane sny. Intuicja to co innego ale sny to, przynajmniej u mnie, takie abstrakcje ze szok, jakbym komuś opowiedziała to w wariatkowie by mnie zamknęli xd
 
reklama
Haha tak wiem, ale bywa i tak że coś w tych snach jednak jest...
A co do testu to mnie nigdy chujocień nie zawiódł...jak był to coś było na rzeczy. W tym wypadku podejrzewam że zalałam ten test i stąd chujocień. Zdaje sobie sprawę że na fotce nic nie widać ale na żywo jest. Nawet mój tato widział. Mimo wszystko czuje się trochę spokojniejsza i bardzo dziękuję że ze mną jesteście!! 🥰🥰
Nie robiłam aż tylu testów, to mogę się nie znać🤪
 
jakbym w moje sny wierzyła to bym była bezzębna i nieżywa bo mam bardzo pojebane sny. Intuicja to co innego ale sny to, przynajmniej u mnie, takie abstrakcje ze szok, jakbym komuś opowiedziała to w wariatkowie by mnie zamknęli xd
No mi się sprawdzają i ten sen się też sprawdził bo ja cp a mamie też wyszły w tym czasie kiepskie wyniki ..
Nie robiłam aż tylu testów, to mogę się nie znać🤪
Ja 4 dni przed @ miałam cień cienia na pinku
 
reklama
Do góry