reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Ja w poniedziałek przedłużyć L4 akurat bym trafiła na nockę a tu pokazuje -15 na termometrach 😭😭 Ja Beskidy nie wiem jak wytłumaczyć nie daleko Babiej Góry 😁 ja właśnie miałam pytać jak macie na imię bo moje jw 😆
 
reklama
Ja w poniedziałek przedłużyć L4 akurat bym trafiła na nockę a tu pokazuje -15 na termometrach 😭😭 Ja Beskidy nie wiem jak wytłumaczyć nie daleko Babiej Góry 😁 ja właśnie miałam pytać jak macie na imię bo moje jw 😆
Ooo😁😁 właśnie czytam książkę Miszczuk i tak mi się pomyślało.... Beskidy, baba góra...Patka jest szeptuchą haha!! 🤩
 
Dziewczyny nie uwierzycie...miałam sen że byłam w ciąży...ciąża się źle rozwija nic nie widać w macicy...wstaje zlana potem. Mam okres od dwóch dni...i to taki mocny ze skrzepami z czym chcesz ale idę zrobić test i...jest kreska. Jest chujocień😱😭😭😭😭😭 to jest dokładnie ta sama sytuacja jak przy mojej cp 😭 jadę na bete błagam trzymajcie kciuki oto oby test się mylił
 
Dziewczyny nie uwierzycie...miałam sen że byłam w ciąży...ciąża się źle rozwija nic nie widać w macicy...wstaje zlana potem. Mam okres od dwóch dni...i to taki mocny ze skrzepami z czym chcesz ale idę zrobić test i...jest kreska. Jest chujocień😱😭😭😭😭😭 to jest dokładnie ta sama sytuacja jak przy mojej cp 😭 jadę na bete błagam trzymajcie kciuki oto oby test się mylił
Trzymam, jak coś to pisz, zajmiemy Ci myśli
 
Dziewczyny nie uwierzycie...miałam sen że byłam w ciąży...ciąża się źle rozwija nic nie widać w macicy...wstaje zlana potem. Mam okres od dwóch dni...i to taki mocny ze skrzepami z czym chcesz ale idę zrobić test i...jest kreska. Jest chujocień😱😭😭😭😭😭 to jest dokładnie ta sama sytuacja jak przy mojej cp 😭 jadę na bete błagam trzymajcie kciuki oto oby test się mylił
Ja od miesiąca mam aby albo mi się syn śni albo córka albo jestem w ciąży i leżę w szpitalu . Tylko to leżenie nie jest takie normalne bo albo w jakimś pokoju na strychu albo z dziewczynami co mają dzieci .. masakra 😥😥 trzymam kciuki za was 💚
 
Już beta zrobiona. Wyniki wieczorem. Zrobiłam drugi test sikany i był pięknie negatywny. Modlę się żeby pierwszy był wadliwy. Możliwe też że go zalałam i stąd fałszywy pozytyw.
W samochodzie to się tak poryczałam że masakra. W dodatku mąż jest za granicą bo mieszkam we Francji i przyleciałam odwiedzić rodziców. Zadzwoniłam do niego oczywiście cała zapłakana...
 
Już beta zrobiona. Wyniki wieczorem. Zrobiłam drugi test sikany i był pięknie negatywny. Modlę się żeby pierwszy był wadliwy. Możliwe też że go zalałam i stąd fałszywy pozytyw.
W samochodzie to się tak poryczałam że masakra. W dodatku mąż jest za granicą bo mieszkam we Francji i przyleciałam odwiedzić rodziców. Zadzwoniłam do niego oczywiście cała zapłakana...
Ale zrobiłaś drugi test z pierwszego moczu czy kolejnego ?
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20240104_091810.jpg
    IMG_20240104_091810.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 41
Do góry