reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Ale powiedzcie same, widać nawet że testowa tego po lewej jest jakaś dziwna. Po prostu był zalany...modlę się o to.
 
reklama
Eee myślę , że to okres Jest jeszcze w terminie masz go masz
Tak. Tylko przy cp miałam taką samą sytuację. Dostałam okres normalnie i jak się skończył to za dwa dni zaczęło się plamienie i bóle i okazało się że to cp. Dlatego okres okresem ale różnie może być...
 
Mam okres. Od dwóch dni i to taki mocny.
A śniło mi się że miałam drugi raz cp i dlatego zrobiłam rano test 😅 który zalałam...
Ale wiesz ze to sen, nie? Psychika Ci już figle płata bo dużo przeszłaś. Spróbuj się nie martwić na zapas 😘 ja w ogóle nie ogarniam tego widzenia cienia cieni cienia bo jak ja zrobiłam test to krechy były wyraźne a jakby nie były to bym za negatyw uznała, dziwna jestem 😂
 
Ja tam w moje przynajmniej wierzę . Noc przed zrobieniem testu śniło mi się , że byłam przy operacji- wyciagli dziecko z brzucha, kleszczami wyrywali mu zęby a Potem włożyli spowrotem . Do końca życia nie zapomnę tego snu i czułam, że źle wróży . Ale racja taka psychika bo mi się szpital i dzieci od miesiąca snija też nie przyjemne ... 🙄
 
Ale wiesz ze to sen, nie? Psychika Ci już figle płata bo dużo przeszłaś. Spróbuj się nie martwić na zapas 😘 ja w ogóle nie ogarniam tego widzenia cienia cieni cienia bo jak ja zrobiłam test to krechy były wyraźne a jakby nie były to bym za negatyw uznała, dziwna jestem 😂
Haha tak wiem, ale bywa i tak że coś w tych snach jednak jest...
A co do testu to mnie nigdy chujocień nie zawiódł...jak był to coś było na rzeczy. W tym wypadku podejrzewam że zalałam ten test i stąd chujocień. Zdaje sobie sprawę że na fotce nic nie widać ale na żywo jest. Nawet mój tato widział. Mimo wszystko czuje się trochę spokojniejsza i bardzo dziękuję że ze mną jesteście!! 🥰🥰
 
reklama
Do góry