reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

EKO-mamy i chusto-mamy :)

Olga, ja swojego mam tylko elastyka, tkana pożyczona. No i nosidło, bo kurde 10kg łatwiej wrzucić na plecy, no i wygodniej pozapinać... No i chusta która mi się podoba kosztuje więcej niż nosidło ;)
 
reklama
ja mam nadzieję że uda mi się nauczyć wiązać Hanię na plecach... muszę się przejść na KK u nas kiedyś. a Natalię M na plecy zawiązał i jak na jedyną próbę wyszło super, mam nadzieję że nam się sprawdzi w lecie na górskich wyprawach jeden wózek i jedna chusta :) ps. Natalia w wieku dwóch lat waży 11,5 kilo ;) Hania teraz 7kg więc też wielka szybko nie będzie
 
Nataszka no własnie nie wiem czy lubię bo tylko mt z lenylamb miałam :-p ale opinie ma super zwłaszcza o letnim użytkowaniu. Może jak te pasy się szeroko rozłoży to są równie wygodne jak grube :baffled:
 
Olga pisze:
hmm a czemu Wy tak wszystkie te nosidła..? :)
Ja tylko ze względu na planowane wyjazdy w góry. Nie widzę się co jakiś czas rozwiązującej się z chusty i zawiązującej ją z powrotem. Za dużo byśmy czasu tracili. Lenistwo tak zwane :-D. Poza tym będę miała pewność, że nie spapram wiązania i Tymek przez te kilka godzin będzie w dobrej pozycji :-p. Bo wiązanie chusty na plecach mnie przeraża :szok:.
 
A ja dalej nie wiem. Piszą że mt-chusty są dla mniejszych dzieci bo je bardziej krepują a w mt więcej swobody. Więc sobie zamotałam Olę bo dawno tego nie robiłam i tak dziś sprzątałyśmy. sprzeciwu nie było. Tylko po co mi mt-chusta jak mam chustę:confused: ech nie wiem. Może najlepiej kupić sprawdzone z LenyLamb
 
Dzag i wybrałaś już kolor tego womaru?? Zamawiasz? Ja dzisiaj je oglądałam tzn. ten eco2. Facet mi specjalnie przywiózł do sklepu. Całkiem fajne. Nie wkładałam w nie Tymka, bo ja w kożuchu, on w kombinezonie i jakoś mi się nie chciało na środku sklepu kombinować. Ale wygląda całkiem porządnie. Tylko że facet ma tylko to z zielenią, a mnie ta zieleń jakoś tak nie bardzo się widzi. W ogóle to bardziej mi pasują kolory z eco1. W eco1 kieszonka na drobiazgi jest na pasie biodrowym, a w eco2 na plecach dziecka i to nie zapinana na zameczek tylko na rzep. Kurcze no mam dylemat. Pisałam do womaru z zapytaniem o wymiary panela czy ten w eco2 nie jest większy, bo takie miałam wrażenie, ale odpisali że wymiary mają takie same. Może jeszcze wybiorę się któregoś dnia do dystrybutora womara w Łodzi i tam porównam. Tylko najpierw muszę dostać pozwolenie od M na zakup ;-) bo on nieświadom, że chcę poczynić taki zakup.
 
Kakarolina z wlasnego doswiadczenia stwierdzam ze chustoMT. Jest super przy lzejszym dziecku(mnir sie nosilo tak samo dobrze jak w chuscie, dzieciak byl otulony, ale slodki ciezar czulam) przy zwyklym MT z wypelnionymi pasami ciezar lepiej byl rozlozony.
Jesli podoba Ci sie to kup, ponosisz najwyzej sprzedasz na chustostraganie:)

Ja MT Tula kupilam uzywke i chwale sobie, nowki bym nie kupila za duzo jednak kasy.
Na plecach jest super, jednak jak dzieciak usnie troche glowka lata, wiec na dluzsze wedrowki lepesze nosidlo
Dzag kupilas Womara? Jak wrazenia? Podobne do Manducki tak mi sie wydaje.

Dla mnie jak dla K8 hamalu to nie kolkowa- z bebelu lubie tylko rapalki. Lepiej kupic porzadna kolkowa badz.szyta przez jakas chustomame.
Kolkowa jest ekstra.na szybkie wyjscia tak samo jak pouch troche nauki (wiecej niz przy dlugiej) i nosi jak ta lala:)

Jesli chodzi o MT pentelki to sa fajne- ale jak irisson jeszcze niekupilas zerknij na chustostragan dziewuchy sprzedaja tez fajne w dobrych cenach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
marcia pisze:
Dzag i wybrałaś już kolor tego womaru?? Zamawiasz?
Tak, kupiłam już :tak:. Powinna dzisiaj paczka przyjść, bo wczoraj mi wysłali :-D. Wybrałam ten szary-turkusowy model jednak. Ten zielony byłby fajny, gdyby tego turkusu nie dorzucili, a grafitowy dali. Dla mnie to już przegięcie kolorystyczne :-p. Dla mnie najładniejsze są czernie i brązy :-D. Mnie się też bardziej kolory ECO1 podobają (szczególnie ten brązowy z turkusowymi kwiatami), ale funkcjonalność ECO2 bardziej do mnie przemawia (nie licząc tego cholernego kaptura :dry:). Ta kieszonka w ECO2 akurat mnie cieszy. To znaczy to, że nie jest na pasie biodrowym jak w ECO1. Bo będę mogła Tymka do nosidełka wsadzić, a w pasie założyć torebkę na pas na drobiazgi. I chyb w góry :-). Dla mnie to plus akurat. A kieszonką zapinaną zaledwie na rzep w ECO2 w ogóle bym się nie przejmowała. I tak do niej nic nie wsadzisz. Nie będziesz dziecku cisnęła na plecy nic, bo będzie go uwierało. No, może chusteczkę na głowę złożysz na płasko :-p. A takie coś i tak z tego nie wypadnie.
Kakakarolina, nie znam się za bardzo na MT a na chustoMT to już w ogóle... Nie wgłębiałam się w ten temat, bo
wiedziałam, że na początku będzie chusta a potem nosidełko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry