reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

hej dziewczynki!! Ja mam dziś wizytę i gina i USG i chyba się w końcu dowiemy co będzie :tak: :tak: :tak: To moja pierwsza ciąża i mam takie przeczucie że to na pewno będzie chłopak:-) Ciekawe czy się sprawdzi. Nie nastawiam się na jakieś konkrety bo po co, przecież to nie jest ważne co, zeby bylo tylko zdrowe :-) :-) :-) To takie dziwne uczucie, dziś po raz pierwszy poczułam ruchy i aż się wzruszyłam. Pozdrawiam Was cieplutko!!!
 
reklama
przy pierwszej ciazy to zawsze jest obojetne co bedzie,ale jesli jest to nastepna to wiadomo zawsze chcialoby sie miec parke w domu.chlopczyka dla mamusi a coreczke dla tatusia.ale to wszyskoprzewyzsza to ze najwazniejsze aby bylo zdrowe zdrowe zdrowe zdrowe... .zycze niezapomnianego uczucia
 
Ja wiem że teraz przy pierwszym dziecku tak jest. Ja zawsze jak byłam młodsza to chciałam mieć dziewczynkę, nic innego nie wchodziło w grę, takie dziewczęce marzenia, bo sukienki i kokardki :-) :-) :-) A już później myślałam tylko o tym zeby był chłopczyk a potem dziewczynka, zeby siostrzyczka miala starszego brata, bo ja zawsze chciałam mieć starszego brata i młodszą siostre, a miałam dwie starsze siostry i młodszego brata :-) :-) :-) :-) A teraz jak już jest to takie realne to już się zupełnie inaczej na to wszystko patrzy. Pozdrawiam cieplutko!!!
 
hmmm... ja wczoraj miałam usg... Maluszek był wstydliwy i cały czas miał złączone nogi. Płci nie można było rozpoznać; ale lekarz powiedział, że podejrzanie wygląda na dziewczynkę. Wyjaśni się za dwa tygodnie w szpitalu. I wiecie co? Zrobiło się smutno. Wiem, że bez sensu i nie powinno... Niby nic nie jest przesądzone, ale.. tak bardzo chciałam chłopczyka. Wiem, że będę się cieszyć z dziewczynki :) Ale pocieszam się, że ciągle na 100% nie wiadomo. Niemądra?
 
Jagiellonia sama się nastawiam że chciałabym synka...ale zobaczysz że jak się urodzi Ci zdrowy dzidziuś to będziesz tak szczęśliwa że płeć będzie miało drugoplanowe znaczenie, czy chłopak czy dziewczynka tak samo mocno będziesz je kochać:tak:
 
Jagiellonia już kiedyś o tym pisałam na lipcu 2007 ja w pierwszej ciązy a raczej mój mąz chciał synka. Tzn ja chyba chciałam spełnić jego marzenie :confused: o synu. Okazało się że będzie dziewczynka na początku czułam się dziwnie, a teraz :-) Julka jest całym moim światem tatusia też! :tak: I wiesz teraz wg usg będzie chłopczyk i ja się zastanawiam jak to będzie. Czy ja go będe tak bardzo kochała? bo przecież mam moją Juleczkę, a to drugie jest całkowicie nieplanowane... Ale bardzo się cieszę że bedzie a jak chłopczyk to już w ogóle super! A jak dziewczynka to też będzie kochana i rozpieszczana! Myślę że jak zobaczysz swoje dzieciątko po tej stronie brzuszka to nic sie dla Ciebie nie będzie liczyło... :-)
 
Ja się nastawiałam na chłopca, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na dziewczynkę, a jak w sobotę zobaczyłam trójwymiarowe zdjęcie to się zakochałam bez względu na to co ma między nogami :)
 
my też byliśmy od samego poczatku przekonani że to chłopiec i potwierdziło sie w 80% że to będzie chłopczyk
 
Pewnie macie rację...
Ankami: trójwymiarowe usg mamy 15 marca. Może podziała na mnie jak na Ciebie?
Narazie wstrzymałam się z zakupami i z mówieniem do Maluszka w formie określającej płeć. Jest moim Motylkiem :)

A tak w ogóle, to lekarz powiedział, że sami chłopcy się teraz rodzą; na forum też wygląda, że chłopców będzie więcej... Może stąd wzięło się moje zdziwienie i mały smuteczek, że akurat u mnie dziewczynka.

No nic - jeszcze 2 tygodnie i wszystko się wyjaśni. Będę szczęśliwa jak się urodzi zdrowa dziewczynka... ale do 15-tego... jeszcze jest nadzieja :-)
 
reklama
A u mnie też mój maluszek był wstydliwy i nic nie pokazał :-) :-) :-) mogliśmy pooglądać tylko plecki i teraz czekamy do 20 marca, moze wtedy......??? Zobaczymy!!!
 
Do góry