reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Tomas, ja wszystko oddałam.. Kupowalam 90% na allegro. Można trafić na całe zastawy sprzedawane przez rodziców wczesniaczków. Kupiłam w sumie 2 kartony za jakies 60 zł i bylismy obstawieni w ciuszki na 3 mies:)
 
reklama
ja juz dawno poodawałam

a Adas był na nastpnym badaniu u psychologa i nadal rozija sie powyzej przecietego i ma tam pewne problemy ale trzeba nad nimi pracowac
 
witajcie.. Wojtusiek wychodzi ze szpitala w przyszłym tygodniu,ale ze względu na spadki saturacji przyjedzeniu, wyjdzie z tlenem..kurcze..tak się boję...
 
Pomału to minie, u nas spadki saturacji przy jedzeniu zniknęły jakiś tydzień przed wyjściem ze szpitala, a była tam 92 dni. Zresztą do końca nie wiem bo odłączyli ją od aparatury... strasznie się bałam ale wiedziałam jak i na co reagować, jeszcze w szpitalu przeszłam trening:)
 
Chciałam sie tylko przypomnieć, że jeszcze żyję;-) Ostatnio przez dłuższy czas nie zaglądałam na BB, bo troszku się rozchorowałam i leżałam plackiem na zmianę zajmując się Kubusiem. A i muszę się Wam pochwalić! W środę Kuba pierwszy raz sam usiadł. Dziewczyny jaka ja szczęśliwa byłam!:-) Teraz to z niego straszny wiercipięta się zrobił, nie usiedzi za długo w miejscu, ciągle coś psoci i uwielbia wygłupy, wręcz sam do nich prowokuje wszystkich domowników.
 
Witaj Kamea wreszcie się pokazałaś :-) Gratulacje dla Kubusia :tak: Ja w czwartek byłam taka szczęśliwa jak mała przekręciła się z plecków na brzuszek, a wczoraj położyłam ją spać na pleckach, a rano znalazłam na brzuszku :tak: No to chyba nie było przypadkowe, pomalutku opanowaliśmy przewrót, teraz ćwiczymy podpór ;-):-)
 
Witam. Jestem mamą bliźniąt a końcówki 35 tyg. Tydzień temu byliśmy an badaniu wzroku i usłyszeliśmy że siatkówka jest rozwojowa. Ponieważ wasze dzieaciaczki są często "wcześniejsze" niż moje chciałam się poradzić czy jest to powód do zmartwień? Czy oznacza to że dzieci będą miały problemy ze wzrokiem czy raczej wszystko powinno być ok?
Pani dr nie umiala mi tego wytłumaczyć powiedziała tylko wcześniaki tak mają, do kontroli za miesiąc...
 
reklama
A że się tak wtrące w kwestii karmienia Patipav ja gwizdnęłam jedną szpitalną butelkę do domu i pierwsze dni dzieci z niej jadły teraz jedzą z TT i jest ok. I też stymulowałam środkowym palcem pod brodą wtedy bródka im się ruszała ssały i pięknie połykały
 
Do góry