reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Moim dziewczynkom badanie po porodzie wyszlo dobrze:tak:Nastepne tez dobrze:tak:A na kolejenej kontroli wyszło ze Klaudia ma ponad 50% niedosłuch na jedno ucho a na drugie nie słyszy:szok:Zaczelo sie bieganie po laryngologach i kolejna kontrola w poradni gdzie badaja sluch komputerowo.To badanie wyszło juz dobrze i jak sie okazalo przy poprzednim Klaudia była krotko po przeziebieniu i mogła miec jeszcze wszystko pozapychane:no:Ale co ja sie strachu najadlam:no::no::no:Co chwile pstrykałam Jej przy uszach,mowiłam do Niej szeptem,klaskałam:no::no::no:
Ale teraz wiem ze jest wszystko w porzadku:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Mamita jak mozesz powiedz jak dalas ten sowaczek bo ja sie z nim mecze juz od dawna i nie idzie mi i nie mam pojecia jak go wstawic mozesz mi powiedzic krok po kroku jesli nie sprawi ci to problemu.dzieki
 
Ologasior - też się męczyłam ale dziewczyny mi pomogły. Wchodzisz w "ustawienia" potem edytuj "sygnaturę" i tam masz okno takie jak do pisania wiadomości i wstawiasz tam kod który dostałaś na emaila i klikasz "zapisz sygnaturę".
 
:(((((((((( robie wszystko jak mowisz i w oknie mi sie sowaczek robi daje by zapisalo i nic z tego :((. juz nie mam sil z tym walczyc,bedziemy bez sowaczka.
 
Witam mamuśki.No widze,Ze na wątku same dobre wieści.Kochane i ja od poniedziałku biegam z jedną kulą.Badanie żył wyszło również ok. ,ale bolało jak diabli.Następny raz napewno nie wyraże na nie zgody.Spuchlizna jeszcze dobrze mi nie zeszła po nim.
Dziewczyny wiecie jestem w szoku.Właśnie obejrzałam na Canal+ dokument na temat wcześniaków .Konkretnie chodziło o kliniki neonatologiczne w Holandii.Była tam pokazana historia Natana urodzonego z wagą 650g/10 dag więcej niż moja córcia/z przełomu 25/27tyg.Dziewczyny po 5 tyg. walki o niego rodzice zrezygnowali z jego dalszego leczenia i wspólnie z lekarzami podjeli decyzję odłączenia go od aparatury- dziecko zmarło.Wiecie nie moge tego przeżyć.Tak mnie ta historia rozbiła,że hej.Może któraś to oglądała to napiszcie co o tym sądzicie.
 
nie oglądałam tego filmu (może na moje szczęście!), ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrezygnować z walki o swoje dziecko!!!
 
reklama
MAMA JULCI
Ja nie ogladałam tego:no:Ale jestem w szoku:szok::szok::szok:
Przezciez to dziecko miało szanse na normalne zycie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie rozumiem tego:no::no::wściekła/y:


OLOGASIOR
Super ze z mala w porzadku:tak::tak::tak:
 
Do góry